انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی

روانشناس

دکترای روان شناس بالینی ومتخصص برتر روانکاوی وروان درمانی
٪100 رضایت (7296 کاربر)

اطلاعات دکتر آزاده موسوی

آدرس : تهران، جردن ،بالای اسفندیاری،پلاک ۲۰
تلفن : -021-26294820 09108862425

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر آزاده موسوی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر آزاده موسوی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر آزاده موسوی


  سوابق و افتخارات دکتر آزاده موسوی

سرکارخانم دکتر آزاده موسوی روان شناس بالینی،نویسنده،و مدرس می باشند.ایشان از سال 1388در حیطه درمانهای فردی ،خانواده و کودک به صورت تخصصی مشغول به کار بوده اند.دکتر موسوی مولف و مترجم کتابهای متعددی درحیطه روانشناسی و درمان می باشند
متخصص و روان شناس برتر

  آدرس های دیگر دکتر آزاده موسوی

سعادت اباد،میدان فرهنگ ،خیابان ابشار پلاک ۲۰ (مطب سعادت اباد)
شماره تماس : 021-26294820 09108862425

  روزهای کاری دکتر آزاده موسوی

شنبه

9صبح -23

یکشنبه

9صبح -23

دوشنبه

9 صبح-23

سه‌شنبه

9صبح-23

چهارشنبه

9صبح-23

پنجشنبه

9صبح -23

  توضیحات دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی (متخصص برتر و دکترای روان شناسی بالینی و روان درمانی)

  درباره دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی روانشناس هستند. مطب دکتر آزاده موسوی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر آزاده موسوی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر آزاده موسوی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر آزاده موسوی روانشناس وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر آزاده موسوی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر آزاده موسوی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 5166

  نظرات در مورد دکتر آزاده موسوی

٪100 دکتر آزاده موسوی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر آزاده موسوی را پیشنهاد می‌کنم

  •    دکتر بسیار خوب و عالی هستن .تشخیص و درمانشون حرف نداره

       دکتر آزاده موسوی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر آزاده موسوی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر آزاده موسوی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر آزاده موسوی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر آزاده موسوی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر آزاده موسوی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر آزاده موسوی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر آزاده موسوی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده موسوی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر آزاده موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده موسوی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر آزاده موسوی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر آزاده موسوی چیست؟

دکتر آزاده موسوی روانشناس میباشد. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر آزاده موسوی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر آزاده موسوی دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران دکتر آزاده موسوی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر آزاده موسوی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر آزاده موسوی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر آزاده موسوی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست