انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

راهنمای استفاده از میهن پزشکبرترین پزشکان ایران در میهن پزشک

راهنمای استفاده از میهن پزشک

در اینجا سعی می‌کنیم به سوالات متداولی که ممکن است، برای شما در میهن پزشک بیاید، پاسخ دهیم.

کاربران از پزشکان میهن پزشک که قابلیت نوبت دهی اینترنتی خود را فعال کرده اند می توانند نوبت بگیرند. اگر پزشکی نوبت دهی خود را فعال نکرده باشد تنها گزینه نوبت دهی از طریق تلفن می باشد. در صفحه پروفایل پزشکانی که نوبت دهی اینترنتی را فعال کرده اند می توانید روز و ساعت های موجود را انتخاب و نوبت خود را ثبت کنید. پس از ثبت نوبت پیامک تایید نیز دریافت خواهید کرد.

خیر، نوبت دهی اینترنتی بدون دریافت هزینه انجام میشود و هزینه ویزیت دکتر را در مطب یا مرکزدرمانی باید پرداخت نمایید.

بله، با ورود به حساب کاربری تمامی پزشکان شما به همراه نوبت های گرفته شده مشخص هستند و میتوانید آن ها را لغو یا تغییر دهید.

اطلاعات شخصی شما برای عضویت همچون نام و نام خانوادگی، شهر، موبایل، کد ملی و ایمیل شما نیاز است. این اطلاعات را شما تنها یکبار وارد مینمایید و برای نوبت های بعدی دیگر نیازی به پر کردن هیچ فرمی نیست. جهت تایید موبایل و اطلاعات شما پیامک تاییدیه نیز ارسال خواهد شد.

پزشکانی که مشاوره اینترنتی را فعال کرده اند در پروفایل آن ها این گزینه قابل مشاهده می باشد. مشاوره اینترنتی از طریق نوشتاری، صوتی و تصویری انجام می شود. در مرحله اول متن یا موضوع مشاوره خود را بصورت کامل برای پزشک می نویسید و در صورت تمایل پزشک مشاوره شما تایید یا رد خواهدشد. در صورت تایید شما قادر به پرداخت هزینه مشاوره و شروع گفتگو با پزشک خواهید بود. در تمامی این مراحل از طریق پیامک نیز به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

پزشکانی که مشاوره تلفنی را فعال کرده اند در پروفایل آن ها این گزینه قابل مشاهده می باشد. برای مشاوره تلفنی شما قادر به انتخاب روز و ساعت های موجود از قبل تعیین شده از طرف پزشک میباشید. پس از تایید روز و ساعت هزینه مشاوره را پرداخت کرده و در روز و ساعت انتخابی منتظر تماس پزشک خواهید بود. قبل از شروع مشاوره شما قادر به ارسال عکس و مدارک لازم برای داشتن مشاوره ای بهتر از طریق سیستم چت میهن پزشک خواهید بود. در تمامی مراحل به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

هزینه مشاوره آنلاین و تلفنی توسط خود پزشک یا متخصص مشخص خواهد شد و در پروفایل آن ها قابل نمایش می باشد که در صورت تمایل می توانید اقدام به انجام مشاوره آنلاین نمایید.

بله. هیچ اطلاعات ناخواسته ای نه به پزشک و نه به بیمار ارائه نمی شود و تمامی مکالمات و پیغام های شما امن میباشد و پس از اتمام مشاوره از سرور میهن پزشک حذف خواهند شد.

بله، تمامی نظرات چه مثبت و چه منفی را میتوانید پس از مراجعه یا مشاوره برای پزشک مورد نظر درج کنید. توجه داشته باشید نظرات منفی در مورد پزشکان باید با ادبیات صحیح و بدون اهانت و استفاده از کلمات زشت نوشته شود در غیر این صورت ثبت نخواهد شد.

بله، شما از قسمت پرسش و پاسخ پزشکی قادر به ارسال سوالات خود می باشد با این تفاوت که سوال شما برای تمامی پزشکان ارسال می شود و نمی توانید از پزشک خاصی جواب بگیرید و همچنین مدت پاسخگویی به سوالات شما به علت تعداد بالای سوالات و کم بودن وقت پزشکان بالا می باشد. در صورت داشتن سوال و نیاز به پاسخ سریع از پزشک یا متخصص خاص می باشد به صفحه پزشک رفته و از آن پزشک درخواست مشاوره اینترنتی یا تلفنی کنید.