انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر اسماعیل رادمنش

آدرس: برازجان ساختمان پزشکان دی
تلفن: 09179701254

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر اسماعیل رادمنش

دکتر اسماعیل رادمنش از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر بوشهر هستند. آدرس دکتر اسماعیل رادمنش برازجان ساختمان پزشکان دی و تلفن تماس 09179701254 میباشد. نوبت دهی دکتر اسماعیل رادمنش در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر اسماعیل رادمنش خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر اسماعیل رادمنش به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 93713
  دکتر اسماعیل رادمنش امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر اسماعیل رادمنش رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر اسماعیل رادمنش


  نظرات در مورد دکتر اسماعیل رادمنش

٪100 دکتر اسماعیل رادمنش را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر اسماعیل رادمنش را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر اسماعیل رادمنش نوبت بگیرم؟


آیا دکتر اسماعیل رادمنش بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر اسماعیل رادمنش مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر اسماعیل رادمنش بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر اسماعیل رادمنش تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر اسماعیل رادمنش اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر اسماعیل رادمنش در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل رادمنش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل رادمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل رادمنش در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر اسماعیل رادمنش سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل رادمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر اسماعیل رادمنش چیست؟

دکتر اسماعیل رادمنش در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر اسماعیل رادمنش مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر اسماعیل رادمنش دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر اسماعیل رادمنش را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر اسماعیل رادمنش را ارزیابی و 356 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر اسماعیل رادمنش رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر اسماعیل رادمنش هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.