انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر جواد خدادادی

آدرس: قم .خیابان باجک .روبروی بیمارستان کامکار.طبقه فوقانی
تلفن: 37717948

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر جواد خدادادی

دکتر جواد خدادادی از پزشکان متخصص بیماری های عفونی خوب شهر قم هستند. آدرس دکتر جواد خدادادی قم .خیابان باجک .روبروی بیمارستان کامکار.طبقه فوقانی و تلفن تماس 37717948 میباشد. نوبت دهی دکتر جواد خدادادی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر جواد خدادادی خدمات بسیاری همچون درمان انواع زخمهای عفونی، زخمهای دیابتی و زخم بستر، عفونت های مقاربتی، عفونتهای ریه ودستگاه تنفسی، هپاتیت های ویروسی، ایدز، عفونتهای گوارشی، عفونتهای انگلی و عفونت های دستگاه ادراری تناسلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر جواد خدادادی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 77343

دکتر جواد خدادادی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر جواد خدادادی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر جواد خدادادی


  توضیحات دکتر جواد خدادادی

عضو هیئت علمی دانشگاه

  نظرات در مورد دکتر جواد خدادادی

٪100 دکتر جواد خدادادی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر جواد خدادادی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر جواد خدادادی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر جواد خدادادی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر جواد خدادادی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر جواد خدادادی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر جواد خدادادی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر جواد خدادادی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر جواد خدادادی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر جواد خدادادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد خدادادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد خدادادی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر جواد خدادادی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر جواد خدادادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر جواد خدادادی چیست؟

دکتر جواد خدادادی در شاخه متخصص بیماری های عفونی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های عفونی بهتر است بدانید عفونت در بدن معمولا با علاومی همراه است از جمله: تب، اسهال، خستگی، دردهای عضلانی، سرفه و... پیش از مراجعه به پزشک جواب سوال‌هایی نظیر داشتن مشکل تنفس، سردرد شدید به همراه تب، نیش زدگی توسط حشرات، مشکلات ناگهانی بینایی، داشتن تورم در بدن را یکبار با خود مرور کنید. بیماری‌های عفونی ممکن است به دلایل مختلف نظیر باکتری‌ها، قارچ‌ها، انگل، ویروس ها و نیش حشرات ایجاد شوند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر جواد خدادادی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر جواد خدادادی دریافت کنید درمان انواع زخمهای عفونی، زخمهای دیابتی و زخم بستر، عفونت های مقاربتی، عفونتهای ریه ودستگاه تنفسی، هپاتیت های ویروسی، ایدز، عفونتهای گوارشی، عفونتهای انگلی و عفونت های دستگاه ادراری تناسلی و ... میباشد.

بیماران دکتر جواد خدادادی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر جواد خدادادی را ارزیابی و 781 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر جواد خدادادی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر جواد خدادادی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.