انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مریم چترایی

آدرس : اصفهان، چهارباغ بالا ، چهارباغ بالا ، کوی بهارآزادی ، مجتمع بهار ، واحد ۱۰۲
تلفن : 03136206004

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مریم چترایی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مریم چترایی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مریم چترایی


  درباره دکتر مریم چترایی

دکتر مریم چترایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. مطب دکتر مریم چترایی در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مریم چترایی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مریم چترایی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مریم چترایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مریم چترایی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مریم چترایی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 113724

  نظرات در مورد دکتر مریم چترایی

٪100 دکتر مریم چترایی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مریم چترایی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مریم چترایی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مریم چترایی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مریم چترایی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مریم چترایی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مریم چترایی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مریم چترایی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مریم چترایی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم چترایی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مریم چترایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم چترایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم چترایی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مریم چترایی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مریم چترایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مریم چترایی چیست؟

دکتر مریم چترایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بهتر است بدانید طب فیزیکی و توانبخشی یک رشته پزشکی تخصصی بالینی است که به بررسی، پیشگیری و درمان معلولیت‌ها و ناتوانی‌های فیزیکی می‌پردازد. طب فیزیکی با استفاده از روش‌های فیزیکی شامل گرما، سرما، آب درمانی، ماساژ، مانیپولاسیون و جریان‌های الکتریکی از گذشته دور مورد استفاده بشر بوده و در نوشته‌های بقراط در 400 سال قبل از میلاد به آن‌ها اشاره شده‌است. طب توانبخشی به معنی حفظ حداکثر عملکرد جسمی، روحی و اجتماعی فرد است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مریم چترایی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مریم چترایی دریافت کنید گرما، سرما، آب درمانی، ماساژ، مانیپولاسیون و بررسی، پیشگیری و درمان معلولیت‌ها و ناتوانی‌های فیزیکی و ... میباشد.

بیماران دکتر مریم چترایی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مریم چترایی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مریم چترایی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مریم چترایی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست