انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر یوسف علی یاری باروجی

دکتر یوسف علی یاری باروجی

دندانپزشک

٪100 رضایت (352 کاربر)

اطلاعات دکتر یوسف علی یاری باروجی

آدرس: مرند،میدان امام، خیابان رجایی، مجتمع درمانی شیخ الرئیس، طبقه چهارم، طبقه ۴۰۳
تلفن: 04142277290

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر یوسف علی یاری باروجی

دکتر یوسف علی یاری باروجی از دندانپزشکان خوب شهر مرند هستند. آدرس دکتر یوسف علی یاری باروجی مرند،میدان امام، خیابان رجایی، مجتمع درمانی شیخ الرئیس، طبقه چهارم، طبقه ۴۰۳ و تلفن تماس 04142277290 میباشد. نوبت دهی دکتر یوسف علی یاری باروجی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر یوسف علی یاری باروجی خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر یوسف علی یاری باروجی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 194966
  دکتر یوسف علی یاری باروجی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر یوسف علی یاری باروجی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر یوسف علی یاری باروجی


  روزهای کاری دکتر یوسف علی یاری باروجی

شنبه

۱۰ تا ۲۱

یکشنبه

۱۰ تا ۲۱

دوشنبه

۱۰ تا ۲۱

سه‌شنبه

۱۰ تا ۲۱

چهارشنبه

۱۰ تا ۲۱

پنجشنبه

۱۰ تا ۲۱

  زبان و گویش های دکتر یوسف علی یاری باروجی

ترکی انگلیسی فارسی

  نظرات در مورد دکتر یوسف علی یاری باروجی

٪100 دکتر یوسف علی یاری باروجی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر یوسف علی یاری باروجی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر یوسف علی یاری باروجی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر یوسف علی یاری باروجی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر یوسف علی یاری باروجی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر یوسف علی یاری باروجی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر یوسف علی یاری باروجی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر یوسف علی یاری باروجی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر یوسف علی یاری باروجی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر یوسف علی یاری باروجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یوسف علی یاری باروجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف علی یاری باروجی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر یوسف علی یاری باروجی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف علی یاری باروجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر یوسف علی یاری باروجی چیست؟

دکتر یوسف علی یاری باروجی در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر یوسف علی یاری باروجی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر یوسف علی یاری باروجی دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر یوسف علی یاری باروجی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر یوسف علی یاری باروجی را ارزیابی و 352 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر یوسف علی یاری باروجی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر یوسف علی یاری باروجی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.