انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

جراح و متخصص چشم

فلوشیپ فوق تخصصی قرنیه
٪100 رضایت (2318 کاربر)

اطلاعات دکتر حامد عباسی

آدرس: ورامین، میدان راه آهن(امام حسین)، خیابان شهدا، روبه روی پمپ بنزین فرجی، ساختمان کادوس، طبقه دوم
تلفن: 02136261655

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر ورامین هستند. آدرس دکتر حامد عباسی ورامین، میدان راه آهن(امام حسین)، خیابان شهدا، روبه روی پمپ بنزین فرجی، ساختمان کادوس، طبقه دوم و تلفن تماس 02136261655 میباشد. نوبت دهی دکتر حامد عباسی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر حامد عباسی خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر حامد عباسی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 131914
  وب سایت شخصی دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر حامد عباسی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر حامد عباسی


  توضیحات دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی
جراح ومتخصص چشم
فوق تخصص قرنیه
انجام اعمال جراحی آب مروارید به روش لیزری و  مدرن، اصلاح نزدیک بینی، دوربینی و آستیگمات به روش فمتو لیزیک و لازک، کاشت لنز داخل چشمی، پیوند قرنیه و جراحی قوز قرنیه، جراحی ناخنک، عمل جراحی زیبایی و لیفت پلک وابرو
تجویز عینک و لنز تماسی، درمان تنبلی چشم

  نظرات در مورد دکتر حامد عباسی

٪100 دکتر حامد عباسی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر حامد عباسی را پیشنهاد می‌کنم

  •    من عمل لازیک انجام دادم حدود ۴ماه پیش والان خیلیی راضی هستم دکتر مورد اعتمادی هستن ایشون

       دکتر حامد عباسی را پیشنهاد می‌کنم

  •    ایشون بسیار دقیق و باسواد هستن.برای برادر من پیوند قرنیه انجام دادن.برادر من یک بار قبلا جای دیگه پیوند قرنیه انجام دادن و جواب نگرفتن.اما آقای دکتر با کار فوق العادشون معجزه کردن برای برادرم.حتما ایشون رو پیشنهاد میکنم.

       دکتر حامد عباسی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر حامد عباسی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر حامد عباسی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر حامد عباسی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر حامد عباسی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر حامد عباسی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر حامد عباسی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر حامد عباسی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر حامد عباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد عباسی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر حامد عباسی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر حامد عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر حامد عباسی چیست؟

دکتر حامد عباسی در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر حامد عباسی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر حامد عباسی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر حامد عباسی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر حامد عباسی را ارزیابی و 2318 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر حامد عباسی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر حامد عباسی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.