انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر ستاره سهیلی

آدرس: میدا بصیرت,خیابان استقلال(امیر شهید)برج مظفر,طبقه ۷
تلفن: 01342348949

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر ستاره سهیلی

دکتر ستاره سهیلی از متخصصین دندانپزشکی کودکان (اطفال) خوب شهر لاهیجان هستند. آدرس دکتر ستاره سهیلی میدا بصیرت,خیابان استقلال(امیر شهید)برج مظفر,طبقه ۷ و تلفن تماس 01342348949 میباشد. نوبت دهی دکتر ستاره سهیلی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر ستاره سهیلی خدمات بسیاری همچون درمان دندان کودکان، عصب کشی دندان کودک، فلورایدتراپی، ترمیم پوسیدگی دندان کودک، درمان کودکان غیر همکار و مضطرب، ارتودنسی کودکان، روکش دندان شیری، فلورایدتراپی و شیار پوش دندان کودک و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر ستاره سهیلی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 133391
  دکتر ستاره سهیلی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر ستاره سهیلی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر ستاره سهیلی


  روزهای کاری دکتر ستاره سهیلی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر ستاره سهیلی

٪100 دکتر ستاره سهیلی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر ستاره سهیلی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر ستاره سهیلی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر ستاره سهیلی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر ستاره سهیلی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر ستاره سهیلی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر ستاره سهیلی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر ستاره سهیلی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر ستاره سهیلی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر ستاره سهیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ستاره سهیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ستاره سهیلی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر ستاره سهیلی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر ستاره سهیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر ستاره سهیلی چیست؟

دکتر ستاره سهیلی در شاخه متخصص دندانپزشکی اطفال فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص دندانپزشکی اطفال بهتر است بدانید دندانپزشکان اطفال در ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان، از نوزادان تا نوجوانان تخصص دارند. آنها آموزش دیده اند تا به نیازها و نگرانی های منحصر به فرد بیماران جوان رسیدگی کنند و محیطی امن و راحت برای درمان دندان فراهم کنند. برخی از درمان های رایج ارائه شده توسط دندانپزشکان اطفال عبارتند از: مراقبت های پیشگیرانه: این شامل معاینات منظم، تمیز کردن، و درمان های فلوراید برای جلوگیری از پوسیدگی دندان و بیماری لثه است. مراقبت های ترمیمی: این شامل روش هایی مانند پرکردن، روکش و کانال های ریشه برای ترمیم یا ترمیم دندان های آسیب دیده است. مراقبت های ارتودنسی: این شامل تشخیص و درمان مال اکلوژن (مشکلات بایت) و سایر مسائل ارتودنسی است. اورژانس های دندانپزشکی: دندانپزشکان اطفال برای رسیدگی به اورژانس های دندانی مانند دندان درد، دندان های شکسته و شکستگی دندان آموزش دیده اند. دندانپزشکی با نیازهای ویژه: دندانپزشکان اطفال همچنین برای کار با کودکانی که نیازهای ویژه دارند، مانند کودکان مبتلا به اوتیسم، سندرم داون یا فلج مغزی، آموزش دیده اند تا مراقبت های دندانی مناسب را ارائه دهند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر ستاره سهیلی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر ستاره سهیلی دریافت کنید درمان دندان کودکان، عصب کشی دندان کودک، فلورایدتراپی، ترمیم پوسیدگی دندان کودک، درمان کودکان غیر همکار و مضطرب، ارتودنسی کودکان، روکش دندان شیری، فلورایدتراپی و شیار پوش دندان کودک و ... میباشد.

بیماران دکتر ستاره سهیلی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر ستاره سهیلی را ارزیابی و 784 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر ستاره سهیلی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر ستاره سهیلی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.