انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر ابراهیم ولیدی

آدرس: سنندج خیابان پاسداران کوچه یغموری ساختمان پزشکان باران طبقه دوم مطب دکتر ابراهیم ولیدی متخصص قلب و عروق
تلفن: 08733249560

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر ابراهیم ولیدی

دکتر ابراهیم ولیدی از پزشکان متخصص قلب و عروق خوب شهر سنندج هستند. آدرس دکتر ابراهیم ولیدی سنندج خیابان پاسداران کوچه یغموری ساختمان پزشکان باران طبقه دوم مطب دکتر ابراهیم ولیدی متخصص قلب و عروق و تلفن تماس 08733249560 میباشد. نوبت دهی دکتر ابراهیم ولیدی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر ابراهیم ولیدی خدمات بسیاری همچون تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر ابراهیم ولیدی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 95110
  دکتر ابراهیم ولیدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر ابراهیم ولیدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر ابراهیم ولیدی


  توضیحات دکتر ابراهیم ولیدی

مطب تخصصی قلب و عروق 

تست ورزش

اکوکاردیوگرافی

نوار فلب

  روزهای کاری دکتر ابراهیم ولیدی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد دکتر ابراهیم ولیدی

٪100 دکتر ابراهیم ولیدی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر ابراهیم ولیدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر ابراهیم ولیدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر ابراهیم ولیدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر ابراهیم ولیدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر ابراهیم ولیدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر ابراهیم ولیدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر ابراهیم ولیدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر ابراهیم ولیدی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم ولیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم ولیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم ولیدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر ابراهیم ولیدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم ولیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر ابراهیم ولیدی چیست؟

دکتر ابراهیم ولیدی در شاخه متخصص قلب و عروق فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص قلب و عروق بهتر است بدانید بیماری‌های قلب و عروق به تمام بیماری‌هایی که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد اشاره می‌کند. بیماری های قلب و عروق شامل حمله قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلب، کاردیومیوپاتی، نارسایی قلب، عروق کرونرو عروق مغز و ... می‌باشد. ازجمله نشانه‌های بیماری‌های قلب و عروق میتوان به درد قفسه سینه، درد در پشت، درد در دست‌ها، درد در گردن، درد در فک، تنگی نفس، تهوع یا استفراغ، تپش قلب سریع و یا نامنظم،خستگی، اضطراب، سوء هاضمه و یا سوزش معده اشاره کرد که در صورت بروز با مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروق می‌توان از سلامتی قلب خود مطمئن شوید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر ابراهیم ولیدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر ابراهیم ولیدی دریافت کنید تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و ... میباشد.

بیماران دکتر ابراهیم ولیدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر ابراهیم ولیدی را ارزیابی و 772 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر ابراهیم ولیدی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر ابراهیم ولیدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.