انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر شیوا طاهری

آدرس : اصفهان،‌خیابان شیخ مفید،‌جنب کوچه ی ۵،‌کلینیک کوروش
تلفن : 03136643444-5

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر شیوا طاهری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر شیوا طاهری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر شیوا طاهری


  سوابق و افتخارات دکتر شیوا طاهری

سابقه‌ ی هفت سال همکاری با کلینیک فوق تخصصی خون

  روزهای کاری دکتر شیوا طاهری

سه‌شنبه

چهارشنبه

  توضیحات دکتر شیوا طاهری

تشخیص و درمان تخصصی بیماریهای خونی

  درباره دکتر شیوا طاهری

دکتر شیوا طاهری متخصص داخلی هستند. مطب دکتر شیوا طاهری در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر شیوا طاهری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر شیوا طاهری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر شیوا طاهری متخصص داخلی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر شیوا طاهری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر شیوا طاهری را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 73022

  نظرات در مورد دکتر شیوا طاهری

٪100 دکتر شیوا طاهری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر شیوا طاهری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر شیوا طاهری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر شیوا طاهری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر شیوا طاهری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر شیوا طاهری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر شیوا طاهری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر شیوا طاهری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر شیوا طاهری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر شیوا طاهری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر شیوا طاهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیوا طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا طاهری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر شیوا طاهری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر شیوا طاهری چیست؟

دکتر شیوا طاهری متخصص داخلی میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص داخلی بهتر است بدانید متخصصین داخلی از بیماران بستری شده و اورژانسی مراقبت می‌کنند. هنگامی که دچار مشکلاتی همچون کمر‌درد، دل درد، اختلالات خواب، اختلالات بینایی و دوبینی، درد گردن و شانه، سردرد و درد صورت و... شدید، بهتر است به یک متخصص داخلی مراجعه کنید. وی با انجام آزمایش و تست‌های مربوظه بیماری شما را نشخیص و درمان می‌کند و یاشما را به پزشک متخصص در حوزه بیماری‌تان ارجاع میدهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر شیوا طاهری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر شیوا طاهری دریافت کنید تست ریه یا اسپیرومتری، تشخیص و درمان اختلال خواب، تست آلرژی، درمان کهیر و حساسیت های فصلی، درمان مشکلات تیرویید، دیابت، فشار خون و کلیه و ... میباشد.

بیماران دکتر شیوا طاهری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر شیوا طاهری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر شیوا طاهری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر شیوا طاهری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست