انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر فرید سهراب بیگی

دکتر فرید سهراب بیگی

دندانپزشک

ایمپلنتهای دندانی ، طراحی لبخند، ارتودنسی ، درمان ریشه و انواع پروتزهای پیشرفته دندانی
٪100 رضایت (1128 کاربر)

اطلاعات دکتر فرید سهراب بیگی

آدرس: خرم آباد خیابان انقلاب روبروی آراسته ششم
تلفن: 06633209272

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فرید سهراب بیگی

دکتر فرید سهراب بیگی از دندانپزشکان خوب شهر خرم آباد هستند. آدرس دکتر فرید سهراب بیگی خرم آباد خیابان انقلاب روبروی آراسته ششم و تلفن تماس 06633209272 میباشد. نوبت دهی دکتر فرید سهراب بیگی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فرید سهراب بیگی خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فرید سهراب بیگی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  وب سایت شخصی دکتر فرید سهراب بیگی
  اینستاگرام دکتر فرید سهراب بیگی
  دکتر فرید سهراب بیگی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فرید سهراب بیگی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فرید سهراب بیگی


  نظرات در مورد دکتر فرید سهراب بیگی

٪100 دکتر فرید سهراب بیگی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فرید سهراب بیگی را پیشنهاد می‌کنم

  •    ایشون بهترین هستن با خیال راحت برین پیش ایشون

       دکتر فرید سهراب بیگی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بهترین پزشک شهر هستن واقعا کارشون و اخلاق خوبشون با بیمارا عالی هستش

       دکتر فرید سهراب بیگی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فرید سهراب بیگی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فرید سهراب بیگی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فرید سهراب بیگی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فرید سهراب بیگی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فرید سهراب بیگی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فرید سهراب بیگی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فرید سهراب بیگی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فرید سهراب بیگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرید سهراب بیگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید سهراب بیگی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فرید سهراب بیگی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فرید سهراب بیگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فرید سهراب بیگی چیست؟

دکتر فرید سهراب بیگی در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فرید سهراب بیگی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فرید سهراب بیگی دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر فرید سهراب بیگی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر فرید سهراب بیگی را ارزیابی و 1128 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر فرید سهراب بیگی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فرید سهراب بیگی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.