انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر صادق سعیدی

آدرس: سنندج خیابان پاسداران کوچه یغموری ساختمان مهر طبقه دوم
تلفن: 087-33241338

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر صادق سعیدی

دکتر صادق سعیدی از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر سنندج هستند. آدرس دکتر صادق سعیدی سنندج خیابان پاسداران کوچه یغموری ساختمان مهر طبقه دوم و تلفن تماس 087-33241338 میباشد. نوبت دهی دکتر صادق سعیدی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر صادق سعیدی خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر صادق سعیدی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 112658
  دکتر صادق سعیدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر صادق سعیدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر صادق سعیدی


  روزهای کاری دکتر صادق سعیدی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد دکتر صادق سعیدی

٪100 دکتر صادق سعیدی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر صادق سعیدی را پیشنهاد می‌کنم

  •    دمت گرم اقای دکتر.عالی هستی

       دکتر صادق سعیدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر صادق سعیدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر صادق سعیدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر صادق سعیدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر صادق سعیدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر صادق سعیدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر صادق سعیدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر صادق سعیدی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر صادق سعیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صادق سعیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق سعیدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر صادق سعیدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر صادق سعیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر صادق سعیدی چیست؟

دکتر صادق سعیدی در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر صادق سعیدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر صادق سعیدی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر صادق سعیدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر صادق سعیدی را ارزیابی و 2024 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر صادق سعیدی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر صادق سعیدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.