انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات فرشته تركاشوند

آدرس: جهاراه طالقاني به سمت ميدان سپاه بعد از ميدان هلال احمر جنب شهركتاب پشت ايستگاه اتوبوس ساختمان آرام واحد دو
تلفن: 09194714939

دریافت نوبت اینترنتی

  درباره فرشته تركاشوند

فرشته تركاشوند (به انگلیسی: Dr. Fereshteh Torkashvand) از دکترهای روانشناس خوب شهر کرج هستند. آدرس فرشته تركاشوند جهاراه طالقاني به سمت ميدان سپاه بعد از ميدان هلال احمر جنب شهركتاب پشت ايستگاه اتوبوس ساختمان آرام واحد دو و تلفن تماس 09194714939 میباشد. نوبت دهی فرشته تركاشوند در سامانه میهن پزشک بصورت اینترنتی است. فرشته تركاشوند خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات فرشته تركاشوند به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  فرشته تركاشوند امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از فرشته تركاشوند رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران فرشته تركاشوند


  آدرس های دیگر فرشته تركاشوند

تهران خیابان دولت-بلوار کاوه-پلاک ۱۷-ساختمان کیمیا-طبقه اول -واحد ۳ (تهران)
شماره تماس : ‎09194714939

  روزهای کاری فرشته تركاشوند

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد فرشته تركاشوند

٪100 فرشته تركاشوند را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       فرشته تركاشوند را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از فرشته تركاشوند نوبت بگیرم؟


آیا فرشته تركاشوند بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به فرشته تركاشوند مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا فرشته تركاشوند بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با فرشته تركاشوند تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از فرشته تركاشوند اینترنتی نوبت بگیرم؟

بله، نوبت دهی اینترنتی فرشته تركاشوند در میهن پزشک فعال می باشد و هم اکنون میتوانید به سادگی نوبت بگیرید.

هزینه ویزیت فرشته تركاشوند چقدر است؟

هزینه ویزیت فرشته تركاشوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرشته تركاشوند در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا فرشته تركاشوند سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل فرشته تركاشوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت فرشته تركاشوند چیست؟

فرشته تركاشوند (Dr. Fereshteh Torkashvand) در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به فرشته تركاشوند مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از فرشته تركاشوند دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران فرشته تركاشوند را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار فرشته تركاشوند را ارزیابی و 1021 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از فرشته تركاشوند رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران فرشته تركاشوند هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.