انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر منصور محمدی

دکتر منصور محمدی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

بالاترین آمار وتخصص ویژه در تزریق انواع ژل درپیشگیری و درمان ارتروز(ساییدگی)نوار عصب و عضله ودرمان دیسک_کمر و گردن.
٪100 رضایت (2132 کاربر)

اطلاعات دکتر منصور محمدی

آدرس : 1)معالی آباد کوچه ۳۱ساختمان اوتانا۲نیم طبقه (H)مطب صبح بلوار رحمت خیابان بنی هاشمی روبروی داروخانه دکتر دهدشتی بین کوچه ۱۳و۱۵مطب
تلفن : 36256471//09177341217

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر منصور محمدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر منصور محمدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر منصور محمدی


  آدرس های دیگر دکتر منصور محمدی

شیراز بلوار رحمت خیابان بنی هاشمی روبروی داروخانه دکتر دهدشتی بین کوچه ۱۳و۱۵مطب (مطب صبح بلوار رحمت خیابان بنی هاشمی روبروی داروخانه دکتر دهدشتی بین کوچه ۱۳و۱۵مطب)
شماره تماس : 07137502909//09177341217

  روزهای کاری دکتر منصور محمدی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  درباره دکتر منصور محمدی

دکتر منصور محمدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. مطب دکتر منصور محمدی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر منصور محمدی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر منصور محمدی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر منصور محمدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر منصور محمدی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر منصور محمدی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 41004
  اینستاگرام دکتر منصور محمدی

  نظرات در مورد دکتر منصور محمدی

٪100 دکتر منصور محمدی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر منصور محمدی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار با اخلاق و مسئولیت پذیر ومسلط وباسواد ودلسوز هستند

       دکتر منصور محمدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر منصور محمدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر منصور محمدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر منصور محمدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر منصور محمدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر منصور محمدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر منصور محمدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر منصور محمدی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور محمدی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر منصور محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور محمدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر منصور محمدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر منصور محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر منصور محمدی چیست؟

دکتر منصور محمدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بهتر است بدانید طب فیزیکی و توانبخشی یک رشته پزشکی تخصصی بالینی است که به بررسی، پیشگیری و درمان معلولیت‌ها و ناتوانی‌های فیزیکی می‌پردازد. طب فیزیکی با استفاده از روش‌های فیزیکی شامل گرما، سرما، آب درمانی، ماساژ، مانیپولاسیون و جریان‌های الکتریکی از گذشته دور مورد استفاده بشر بوده و در نوشته‌های بقراط در 400 سال قبل از میلاد به آن‌ها اشاره شده‌است. طب توانبخشی به معنی حفظ حداکثر عملکرد جسمی، روحی و اجتماعی فرد است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر منصور محمدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر منصور محمدی دریافت کنید گرما، سرما، آب درمانی، ماساژ، مانیپولاسیون و بررسی، پیشگیری و درمان معلولیت‌ها و ناتوانی‌های فیزیکی و ... میباشد.

بیماران دکتر منصور محمدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر منصور محمدی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر منصور محمدی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر منصور محمدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست