انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر منصور حق شناس

آدرس : شیراز، خیابان معدل شرقی، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان شاپرک 4، طبقه سوم
تلفن : 2357474

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر منصور حق شناس امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر منصور حق شناس رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر منصور حق شناس


  درباره دکتر منصور حق شناس

دکتر منصور حق شناس فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر منصور حق شناس در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر منصور حق شناس در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر منصور حق شناس درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر منصور حق شناس فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر منصور حق شناس تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر منصور حق شناس را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر منصور حق شناس

٪100 دکتر منصور حق شناس را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر منصور حق شناس را پیشنهاد می‌کنم

  •    خیلی دکتر خوبی هستند بهتون پیشنهاد می‌کنم اگر خدایی نکرده دچار این بیماری ها شدید حتما به ایشان مراجعه کنید

       دکتر منصور حق شناس را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر منصور حق شناس نوبت بگیرم؟


آیا دکتر منصور حق شناس بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر منصور حق شناس مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر منصور حق شناس بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر منصور حق شناس تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر منصور حق شناس اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر منصور حق شناس میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور حق شناس میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر منصور حق شناس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور حق شناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور حق شناس در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر منصور حق شناس سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر منصور حق شناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر منصور حق شناس چیست؟

دکتر منصور حق شناس فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر منصور حق شناس مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر منصور حق شناس دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر منصور حق شناس را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر منصور حق شناس را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر منصور حق شناس رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر منصور حق شناس هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست