انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مینو رمزی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، بلوارزرهی نبش بعثت
تلفن : 07136262646

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مینو رمزی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مینو رمزی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مینو رمزی


  درباره دکتر مینو رمزی

دکتر مینو رمزی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر مینو رمزی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مینو رمزی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مینو رمزی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مینو رمزی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مینو رمزی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مینو رمزی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مینو رمزی

٪100 دکتر مینو رمزی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مینو رمزی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مینو رمزی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مینو رمزی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مینو رمزی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مینو رمزی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مینو رمزی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مینو رمزی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مینو رمزی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مینو رمزی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مینو رمزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مینو رمزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو رمزی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مینو رمزی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مینو رمزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مینو رمزی چیست؟

دکتر مینو رمزی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مینو رمزی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مینو رمزی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر مینو رمزی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مینو رمزی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مینو رمزی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مینو رمزی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست