انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مهروش خسروی نژاد

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان شهید مطهری (زرگری)، چهارراه زرگری، ساختمان کالای پزشکی، طبقه سوم
تلفن : 07136263135

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مهروش خسروی نژاد امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مهروش خسروی نژاد رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مهروش خسروی نژاد


  درباره دکتر مهروش خسروی نژاد

دکتر مهروش خسروی نژاد متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر مهروش خسروی نژاد در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مهروش خسروی نژاد در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مهروش خسروی نژاد درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهروش خسروی نژاد متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مهروش خسروی نژاد تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مهروش خسروی نژاد را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مهروش خسروی نژاد

٪100 دکتر مهروش خسروی نژاد را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مهروش خسروی نژاد را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهروش خسروی نژاد نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مهروش خسروی نژاد بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهروش خسروی نژاد مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهروش خسروی نژاد بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهروش خسروی نژاد تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهروش خسروی نژاد اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مهروش خسروی نژاد میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مهروش خسروی نژاد میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مهروش خسروی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهروش خسروی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهروش خسروی نژاد در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مهروش خسروی نژاد سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مهروش خسروی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهروش خسروی نژاد چیست؟

دکتر مهروش خسروی نژاد متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهروش خسروی نژاد مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهروش خسروی نژاد دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر مهروش خسروی نژاد را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مهروش خسروی نژاد را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مهروش خسروی نژاد رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مهروش خسروی نژاد هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست