انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مهدی دهقان

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، درمانگاه شهید فقیهی , درمانگاه شهید مطهری
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مهدی دهقان امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 6 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مهدی دهقان رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مهدی دهقان


  درباره دکتر مهدی دهقان

دکتر مهدی دهقان فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر مهدی دهقان در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مهدی دهقان در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مهدی دهقان درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی دهقان فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مهدی دهقان تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مهدی دهقان را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مهدی دهقان

٪100 دکتر مهدی دهقان را پیشنهاد میکنند

  6 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر مهدی دهقان را پیشنهاد می‌کنم

 •    خوش اخلاق وکاردان خدا قوت دکتر دهقانی عزیز

     دکتر مهدی دهقان را پیشنهاد می‌کنم

 •    با سلام دکتر دهقانی واقعا دکتر باحوصله و خوش برخورد و مهربونی هستند و به حرفهای تمام مریض ها با حوصله گوش میدهند واقعا خداخیرشون بده

     دکتر مهدی دهقان را پیشنهاد می‌کنم

 •    پدرم سارکوم داره تحت درمانه خیلی آقاست بخدا

     دکتر مهدی دهقان را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهدی دهقان نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مهدی دهقان بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهدی دهقان مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهدی دهقان بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهدی دهقان تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهدی دهقان اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مهدی دهقان میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی دهقان میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی دهقان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی دهقان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی دهقان در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مهدی دهقان سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی دهقان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهدی دهقان چیست؟

دکتر مهدی دهقان فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهدی دهقان مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهدی دهقان دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر مهدی دهقان را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 6 بیمار دکتر مهدی دهقان را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مهدی دهقان رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مهدی دهقان هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست