انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مرجان اسدی فر

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان نصر، روبروی مسجد ابو الفضل (ع)
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مرجان اسدی فر امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مرجان اسدی فر رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مرجان اسدی فر


  درباره دکتر مرجان اسدی فر

دکتر مرجان اسدی فر متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر مرجان اسدی فر در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مرجان اسدی فر در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مرجان اسدی فر درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مرجان اسدی فر متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مرجان اسدی فر تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مرجان اسدی فر را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مرجان اسدی فر

٪100 دکتر مرجان اسدی فر را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مرجان اسدی فر را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مرجان اسدی فر نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مرجان اسدی فر بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مرجان اسدی فر مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مرجان اسدی فر بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مرجان اسدی فر تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مرجان اسدی فر اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مرجان اسدی فر میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مرجان اسدی فر میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مرجان اسدی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرجان اسدی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان اسدی فر در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مرجان اسدی فر سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان اسدی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مرجان اسدی فر چیست؟

دکتر مرجان اسدی فر متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مرجان اسدی فر مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مرجان اسدی فر دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر مرجان اسدی فر را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مرجان اسدی فر را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مرجان اسدی فر رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مرجان اسدی فر هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست