انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محمدرضا بردبار

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، درمانگاه امام رضا (ع)
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر محمدرضا بردبار امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمدرضا بردبار رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمدرضا بردبار


  درباره دکتر محمدرضا بردبار

دکتر محمدرضا بردبار فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر محمدرضا بردبار در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر محمدرضا بردبار در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر محمدرضا بردبار درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا بردبار فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر محمدرضا بردبار تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر محمدرضا بردبار را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر محمدرضا بردبار

٪100 دکتر محمدرضا بردبار را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محمدرضا بردبار را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار دلسوز،مهربان وباتجربه

       دکتر محمدرضا بردبار را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمدرضا بردبار نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمدرضا بردبار بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمدرضا بردبار مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمدرضا بردبار بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمدرضا بردبار تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمدرضا بردبار اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر محمدرضا بردبار میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا بردبار میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بردبار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بردبار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردبار در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمدرضا بردبار سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردبار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمدرضا بردبار چیست؟

دکتر محمدرضا بردبار فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمدرضا بردبار مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمدرضا بردبار دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر محمدرضا بردبار را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر محمدرضا بردبار را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر محمدرضا بردبار رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمدرضا بردبار هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست