انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محمدحسن شریعتمداری

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، بلوارپاسداران جنب درمانگاه محمدرسول اله
تلفن : 07136283108

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر محمدحسن شریعتمداری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمدحسن شریعتمداری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمدحسن شریعتمداری


  درباره دکتر محمدحسن شریعتمداری

دکتر محمدحسن شریعتمداری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر محمدحسن شریعتمداری در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر محمدحسن شریعتمداری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر محمدحسن شریعتمداری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدحسن شریعتمداری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر محمدحسن شریعتمداری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر محمدحسن شریعتمداری را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر محمدحسن شریعتمداری

٪100 دکتر محمدحسن شریعتمداری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محمدحسن شریعتمداری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمدحسن شریعتمداری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمدحسن شریعتمداری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمدحسن شریعتمداری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمدحسن شریعتمداری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمدحسن شریعتمداری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمدحسن شریعتمداری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر محمدحسن شریعتمداری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسن شریعتمداری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شریعتمداری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شریعتمداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شریعتمداری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمدحسن شریعتمداری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شریعتمداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمدحسن شریعتمداری چیست؟

دکتر محمدحسن شریعتمداری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمدحسن شریعتمداری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمدحسن شریعتمداری دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر محمدحسن شریعتمداری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر محمدحسن شریعتمداری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر محمدحسن شریعتمداری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمدحسن شریعتمداری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست