انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فریبا صفایی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان پاسداران (زرهی)، ایستگاه 1، ساختمان داروخانه دکتر سجادی، طبقه دوم
تلفن : 07138238130

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر فریبا صفایی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فریبا صفایی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فریبا صفایی


  درباره دکتر فریبا صفایی

دکتر فریبا صفایی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر فریبا صفایی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر فریبا صفایی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر فریبا صفایی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر فریبا صفایی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر فریبا صفایی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر فریبا صفایی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر فریبا صفایی

٪100 دکتر فریبا صفایی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فریبا صفایی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فریبا صفایی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فریبا صفایی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فریبا صفایی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فریبا صفایی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فریبا صفایی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فریبا صفایی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر فریبا صفایی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا صفایی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر فریبا صفایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریبا صفایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا صفایی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فریبا صفایی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا صفایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فریبا صفایی چیست؟

دکتر فریبا صفایی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فریبا صفایی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فریبا صفایی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر فریبا صفایی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فریبا صفایی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر فریبا صفایی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر فریبا صفایی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست