انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر غلامرضا مقیمی

آدرس: استان خراسان شمالی، شهر جاجرم، خ شهید بهشتی، روبروی بانک صادرات، طبقه دوم
تلفن: 05832272432

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر غلامرضا مقیمی

دکتر غلامرضا مقیمی از دکترهای متخصص داخلی خوب شهر بجنورد هستند. آدرس دکتر غلامرضا مقیمی استان خراسان شمالی، شهر جاجرم، خ شهید بهشتی، روبروی بانک صادرات، طبقه دوم و تلفن تماس 05832272432 میباشد. نوبت دهی دکتر غلامرضا مقیمی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر غلامرضا مقیمی خدمات بسیاری همچون تست ریه یا اسپیرومتری، تشخیص و درمان اختلال خواب، تست آلرژی، درمان کهیر و حساسیت های فصلی، درمان مشکلات تیرویید، دیابت، فشار خون و کلیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر غلامرضا مقیمی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر غلامرضا مقیمی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر غلامرضا مقیمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر غلامرضا مقیمی


  نظرات در مورد دکتر غلامرضا مقیمی

٪100 دکتر غلامرضا مقیمی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر غلامرضا مقیمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر غلامرضا مقیمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر غلامرضا مقیمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر غلامرضا مقیمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر غلامرضا مقیمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر غلامرضا مقیمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر غلامرضا مقیمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر غلامرضا مقیمی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا مقیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا مقیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا مقیمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر غلامرضا مقیمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا مقیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر غلامرضا مقیمی چیست؟

دکتر غلامرضا مقیمی در شاخه متخصص داخلی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص داخلی بهتر است بدانید متخصصین داخلی از بیماران بستری شده و اورژانسی مراقبت می‌کنند. هنگامی که دچار مشکلاتی همچون کمر‌درد، دل درد، اختلالات خواب، اختلالات بینایی و دوبینی، درد گردن و شانه، سردرد و درد صورت و... شدید، بهتر است به یک متخصص داخلی مراجعه کنید. وی با انجام آزمایش و تست‌های مربوظه بیماری شما را نشخیص و درمان می‌کند و یاشما را به پزشک متخصص در حوزه بیماری‌تان ارجاع میدهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر غلامرضا مقیمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر غلامرضا مقیمی دریافت کنید تست ریه یا اسپیرومتری، تشخیص و درمان اختلال خواب، تست آلرژی، درمان کهیر و حساسیت های فصلی، درمان مشکلات تیرویید، دیابت، فشار خون و کلیه و ... میباشد.

بیماران دکتر غلامرضا مقیمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر غلامرضا مقیمی را ارزیابی و 8969 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر غلامرضا مقیمی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر غلامرضا مقیمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.