انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سید محمود محمدی

آدرس: استان خراسان شمالی، شهر بجنورد، طالقانی شرقی 23 شهید همدانی ساختمان پزشکان امید
تلفن: 05832228789

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر سید محمود محمدی

دکتر سید محمود محمدی از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر بجنورد هستند. آدرس دکتر سید محمود محمدی استان خراسان شمالی، شهر بجنورد، طالقانی شرقی 23 شهید همدانی ساختمان پزشکان امید و تلفن تماس 05832228789 میباشد. نوبت دهی دکتر سید محمود محمدی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر سید محمود محمدی خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر سید محمود محمدی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر سید محمود محمدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سید محمود محمدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سید محمود محمدی


  نظرات در مورد دکتر سید محمود محمدی

٪100 دکتر سید محمود محمدی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سید محمود محمدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سید محمود محمدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سید محمود محمدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سید محمود محمدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سید محمود محمدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سید محمود محمدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سید محمود محمدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر سید محمود محمدی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر سید محمود محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمود محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود محمدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سید محمود محمدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سید محمود محمدی چیست؟

دکتر سید محمود محمدی در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سید محمود محمدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سید محمود محمدی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر سید محمود محمدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر سید محمود محمدی را ارزیابی و 12010 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر سید محمود محمدی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر سید محمود محمدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.