انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر زهره آذرکار

آدرس: استان خراسان جنوبی، شهر بیرجند، خیابان طالقانی
تلفن: 05632224652

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر زهره آذرکار

دکتر زهره آذرکار از پزشکان متخصص بیماری های عفونی خوب شهر بیرجند هستند. آدرس دکتر زهره آذرکار استان خراسان جنوبی، شهر بیرجند، خیابان طالقانی و تلفن تماس 05632224652 میباشد. نوبت دهی دکتر زهره آذرکار در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر زهره آذرکار خدمات بسیاری همچون درمان انواع زخمهای عفونی، زخمهای دیابتی و زخم بستر، عفونت های مقاربتی، عفونتهای ریه ودستگاه تنفسی، هپاتیت های ویروسی، ایدز، عفونتهای گوارشی، عفونتهای انگلی و عفونت های دستگاه ادراری تناسلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر زهره آذرکار به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر زهره آذرکار امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر زهره آذرکار رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر زهره آذرکار


  نظرات در مورد دکتر زهره آذرکار

٪100 دکتر زهره آذرکار را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر زهره آذرکار را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر زهره آذرکار نوبت بگیرم؟


آیا دکتر زهره آذرکار بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر زهره آذرکار مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر زهره آذرکار بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر زهره آذرکار تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر زهره آذرکار اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر زهره آذرکار در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر زهره آذرکار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهره آذرکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره آذرکار در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر زهره آذرکار سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر زهره آذرکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر زهره آذرکار چیست؟

دکتر زهره آذرکار در شاخه متخصص بیماری های عفونی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های عفونی بهتر است بدانید عفونت در بدن معمولا با علاومی همراه است از جمله: تب، اسهال، خستگی، دردهای عضلانی، سرفه و... پیش از مراجعه به پزشک جواب سوال‌هایی نظیر داشتن مشکل تنفس، سردرد شدید به همراه تب، نیش زدگی توسط حشرات، مشکلات ناگهانی بینایی، داشتن تورم در بدن را یکبار با خود مرور کنید. بیماری‌های عفونی ممکن است به دلایل مختلف نظیر باکتری‌ها، قارچ‌ها، انگل، ویروس ها و نیش حشرات ایجاد شوند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر زهره آذرکار مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر زهره آذرکار دریافت کنید درمان انواع زخمهای عفونی، زخمهای دیابتی و زخم بستر، عفونت های مقاربتی، عفونتهای ریه ودستگاه تنفسی، هپاتیت های ویروسی، ایدز، عفونتهای گوارشی، عفونتهای انگلی و عفونت های دستگاه ادراری تناسلی و ... میباشد.

بیماران دکتر زهره آذرکار را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر زهره آذرکار را ارزیابی و 10077 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر زهره آذرکار رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر زهره آذرکار هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.