انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر رضا گنجی

آدرس: استان خراسان شمالی، شهر بجنورد، خ شریعتی شمالی، روبروی درمانگاه فرهنگیان، ساختمان پزشکان آرمان
تلفن: 05832248572

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر رضا گنجی

دکتر رضا گنجی از پزشکان متخصص ارتوپدی خوب شهر بجنورد هستند. آدرس دکتر رضا گنجی استان خراسان شمالی، شهر بجنورد، خ شریعتی شمالی، روبروی درمانگاه فرهنگیان، ساختمان پزشکان آرمان و تلفن تماس 05832248572 میباشد. نوبت دهی دکتر رضا گنجی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر رضا گنجی خدمات بسیاری همچون پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر رضا گنجی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر رضا گنجی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر رضا گنجی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر رضا گنجی


  نظرات در مورد دکتر رضا گنجی

٪100 دکتر رضا گنجی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    دکتر خوب و باسابقه و کار درست

       دکتر رضا گنجی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار عالی

       دکتر رضا گنجی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر رضا گنجی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر رضا گنجی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر رضا گنجی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر رضا گنجی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر رضا گنجی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر رضا گنجی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر رضا گنجی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر رضا گنجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا گنجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا گنجی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر رضا گنجی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر رضا گنجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر رضا گنجی چیست؟

دکتر رضا گنجی در شاخه جراح و متخصص ارتوپدی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص ارتوپدی بهتر است بدانید استخوان‌شناسی یا ارتوپدی زیرشاخه‌ای از علوم کالبدشناسی، جامعه‌شناسی، و باستان‌شناسی به‌شمار می‌آید. استخوان‌شناسان به مطالعه دقیق ساختار استخوان‌ها، اجزای استخوان‌بندی، دندان‌ها، اشکال ظاهری، عملکردها، بیماری‌ها و آسیب‌ها، فرایند استخوان‌سازی از غضروف، استحکام و سختی استخوان‌ها، و غیره می‌پردازند. در مطالعه استخوان‌ها، سن، مرگ، جنسیت، رشد، و شیوه زندگی فردی که بقایایش به‌جا مانده در نظر گرفته می‌شود یا از طریق استخوان‌شناسی اطلاعاتی در این زمینه‌ها بازیابی می‌گردد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر رضا گنجی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر رضا گنجی دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران دکتر رضا گنجی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر رضا گنجی را ارزیابی و 12972 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر رضا گنجی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر رضا گنجی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.