انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فرهاد اشرفی

آدرس : آبرسان_روبروی هلال احمر_اسکان یک_طبقه چهار
تلفن : 04133363728

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر فرهاد اشرفی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فرهاد اشرفی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فرهاد اشرفی


  روزهای کاری دکتر فرهاد اشرفی

شنبه

11_21

یکشنبه

11_21

دوشنبه

11_21

سه‌شنبه

11_21

چهارشنبه

11_21

پنجشنبه

11_18

  درباره دکتر فرهاد اشرفی

دکتر فرهاد اشرفی متخصص درمان ریشه دندان هستند. مطب دکتر فرهاد اشرفی در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر فرهاد اشرفی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر فرهاد اشرفی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرهاد اشرفی متخصص درمان ریشه دندان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر فرهاد اشرفی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر فرهاد اشرفی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 126379
  اینستاگرام دکتر فرهاد اشرفی

  نظرات در مورد دکتر فرهاد اشرفی

٪100 دکتر فرهاد اشرفی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فرهاد اشرفی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فرهاد اشرفی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فرهاد اشرفی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فرهاد اشرفی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فرهاد اشرفی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فرهاد اشرفی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فرهاد اشرفی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر فرهاد اشرفی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد اشرفی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد اشرفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد اشرفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد اشرفی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فرهاد اشرفی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد اشرفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فرهاد اشرفی چیست؟

دکتر فرهاد اشرفی متخصص درمان ریشه دندان میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص درمان ریشه دندان بهتر است بدانید ریشه‌درمانی یا اندودنتیکس یکی تخصص‌های دندان‌پزشکی است.ریشه‌درمانی با مغز دندان (پالپ) و بافت‌های پیرامون ریشه دندان سروکار دارد. اگر برای پالپ دندان مشکلی ایجاد شود باید با عمل درمان ریشه معالجه گردد. علم اندونتیکس بنا به تعریف عبارت است از «شاخه‌ای از علم دندانپزشکی که راجع به ریخت‌شناسی، بحث می‌کند». فیزیولوژی و آسیب‌شناسی پالپ و بافت‌های اطراف ریشه دندان

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فرهاد اشرفی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فرهاد اشرفی دریافت کنید درمان تخصصی ریشه دندان، عصب کشی، درمان دردهای دندانی و درمان کیست و عفونت های فکی و دندانی و ... میباشد.

بیماران دکتر فرهاد اشرفی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فرهاد اشرفی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر فرهاد اشرفی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر فرهاد اشرفی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست