انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر افسانه‌ گرمسیری

آدرس : اهواز ،خ نادری، نبش خوانساری جنوبی مجتمع پزشکی نادری، جنب بستنی نخلک
تلفن : ۰۹۱۶۷۳۹۵۵۳۵

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر افسانه‌ گرمسیری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر افسانه‌ گرمسیری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر افسانه‌ گرمسیری


  درباره دکتر افسانه‌ گرمسیری

دکتر افسانه‌ گرمسیری جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. مطب دکتر افسانه‌ گرمسیری در شهر اهواز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر افسانه‌ گرمسیری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر افسانه‌ گرمسیری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر افسانه‌ گرمسیری جراح و متخصص زنان و زایمان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر افسانه‌ گرمسیری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر افسانه‌ گرمسیری را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 115371

  نظرات در مورد دکتر افسانه‌ گرمسیری

٪100 دکتر افسانه‌ گرمسیری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر افسانه‌ گرمسیری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر افسانه‌ گرمسیری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر افسانه‌ گرمسیری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر افسانه‌ گرمسیری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر افسانه‌ گرمسیری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر افسانه‌ گرمسیری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر افسانه‌ گرمسیری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر افسانه‌ گرمسیری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر افسانه‌ گرمسیری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر افسانه‌ گرمسیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افسانه‌ گرمسیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه‌ گرمسیری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر افسانه‌ گرمسیری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه‌ گرمسیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر افسانه‌ گرمسیری چیست؟

دکتر افسانه‌ گرمسیری جراح و متخصص زنان و زایمان میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص زنان و زایمان بهتر است بدانید تشخیص و درمان بیماری‌های زنان همچون عفونت دستگاه تناسلی، کیست تخمدان، نزدیکی دردناک، سرطان تخمدان و یا رحم، قاعدگی دردناک و اختلالات قاعدگی بر عهده پزشک متخصص زنان و زایمان است. بارداری، پیشرفت و کنترل آن، زایمان طبیعی و یا عمل سزارین از جمله مواردیست که در این حیطه پزشکی قرار دارد. بیماری‌هایی نظیر اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌رحمی، سقط خودبه‌خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و ... یکی از زیر شاخه‌های پزشکی زنان است. همچنین برای انجام جراحی‌های زیبایی زنان بقاید به متخصص زنان مراجعه کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر افسانه‌ گرمسیری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر افسانه‌ گرمسیری دریافت کنید زایمان طبیعی، عمل سزارین، عمل زیبایی واژن، زیبایی واژن با لیزر، لابیاپلاستی، تایتنینگ یا تنگ‌کردن، وایتنینگ یا روشن کردن واژن، جراحی های کیست ها و‌توده های رحم، کولپوسکپی، درمان زگیلهای تناسلی، هیستروسکوپی، مراقبت های بارداری، درمان بی اختیاری ادراری در زنان و انجام کلیه امور زنان و زایمان و ... میباشد.

بیماران دکتر افسانه‌ گرمسیری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر افسانه‌ گرمسیری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر افسانه‌ گرمسیری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر افسانه‌ گرمسیری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست