انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محمود ناطقی

آدرس : 17شهریور جدید روبروی برج اذربایجان و سینا ساختمان سامان طبقه ۲
تلفن : 04135533450

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر محمود ناطقی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمود ناطقی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمود ناطقی


  درباره دکتر محمود ناطقی

دکتر محمود ناطقی جراح و متخصص چشم هستند. مطب دکتر محمود ناطقی در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر محمود ناطقی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر محمود ناطقی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمود ناطقی جراح و متخصص چشم وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر محمود ناطقی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر محمود ناطقی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 26543

  نظرات در مورد دکتر محمود ناطقی

٪100 دکتر محمود ناطقی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محمود ناطقی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمود ناطقی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمود ناطقی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمود ناطقی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمود ناطقی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمود ناطقی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمود ناطقی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر محمود ناطقی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود ناطقی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر محمود ناطقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود ناطقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناطقی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمود ناطقی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناطقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمود ناطقی چیست؟

دکتر محمود ناطقی جراح و متخصص چشم میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمود ناطقی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمود ناطقی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر محمود ناطقی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر محمود ناطقی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر محمود ناطقی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمود ناطقی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست