انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر علی معظمی پور

دکتر علی معظمی پور

جراح و متخصص ارتوپدی

فوق تخصص جراحی تعویض مفصل زانو و لگن
٪100 رضایت (371 کاربر)

اطلاعات دکتر علی معظمی پور

آدرس: مطب قم،روبروی بیمارستان نکویی، طبقه سوم داروخانه دکتر سعیدی
تلفن: ۰۹۳۵۱۰۲۴۲۹۴

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر علی معظمی پور

دکتر علی معظمی پور (به انگلیسی: Dr. Ali Moazamipour) از پزشکان متخصص ارتوپدی خوب شهر قم هستند. آدرس دکتر علی معظمی پور مطب قم،روبروی بیمارستان نکویی، طبقه سوم داروخانه دکتر سعیدی و تلفن تماس ۰۹۳۵۱۰۲۴۲۹۴ میباشد. نوبت دهی دکتر علی معظمی پور در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر علی معظمی پور خدمات بسیاری همچون پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر علی معظمی پور به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 141309
  اینستاگرام دکتر علی معظمی پور
  دکتر علی معظمی پور امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر علی معظمی پور رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر علی معظمی پور


  توضیحات دکتر علی معظمی پور

عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران

عضو آکادمی جراحان ارتوپدی آمریکا

 دارای گواهینامه تروما از سوییس

دارای گواهینامه آرتروسکوپی از استرالیا

  روزهای کاری دکتر علی معظمی پور

شنبه

16 تا 20

دوشنبه

16 تا 20

چهارشنبه

16 تا 20

  نظرات در مورد دکتر علی معظمی پور

٪100 دکتر علی معظمی پور را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر علی معظمی پور را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علی معظمی پور نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علی معظمی پور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علی معظمی پور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر علی معظمی پور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر علی معظمی پور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر علی معظمی پور اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر علی معظمی پور در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر علی معظمی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی معظمی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی معظمی پور در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علی معظمی پور سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علی معظمی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علی معظمی پور چیست؟

دکتر علی معظمی پور (Dr. Ali Moazamipour) در شاخه جراح و متخصص ارتوپدی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص ارتوپدی بهتر است بدانید استخوان‌شناسی یا ارتوپدی زیرشاخه‌ای از علوم کالبدشناسی، جامعه‌شناسی، و باستان‌شناسی به‌شمار می‌آید. استخوان‌شناسان به مطالعه دقیق ساختار استخوان‌ها، اجزای استخوان‌بندی، دندان‌ها، اشکال ظاهری، عملکردها، بیماری‌ها و آسیب‌ها، فرایند استخوان‌سازی از غضروف، استحکام و سختی استخوان‌ها، و غیره می‌پردازند. در مطالعه استخوان‌ها، سن، مرگ، جنسیت، رشد، و شیوه زندگی فردی که بقایایش به‌جا مانده در نظر گرفته می‌شود یا از طریق استخوان‌شناسی اطلاعاتی در این زمینه‌ها بازیابی می‌گردد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علی معظمی پور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علی معظمی پور دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران دکتر علی معظمی پور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر علی معظمی پور را ارزیابی و 371 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر علی معظمی پور رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر علی معظمی پور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.