انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات مرکز مشاوره بهارا

آدرس: زاهدان،زیباشهر روبروی دانشگاه آزاد اسلامی
تلفن: ۰۹۱۵۵۴۹۹۰۹۹

دریافت نوبت اینترنتی

مرکز مشاوره بهارا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از مرکز مشاوره بهارا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران مرکز مشاوره بهارا


  توضیحات مرکز مشاوره بهارا

مرکز مشاوره بهارا با کادر درمانی متخصص همه روزه به جز ایام تعطیل رسمی از ساعت ۱۴ تا ۲۰  باز است. و با سازمان‌ها و نهادهای دولتی قرارداد کاری دارد

  سوابق و افتخارات مرکز مشاوره بهارا

دارای قرارداد کاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران، راه آهن جنوب شرق کشور ، وزارت نیرو، بیمه دانا و بیمه بانک های ملی، تجارت، سپه، صادرات، رفاه، کشاورزی و مسکن

  روزهای کاری مرکز مشاوره بهارا

شنبه

۱۴ تا ۲۰

یکشنبه

۱۴ تا ۲۰

دوشنبه

۱۴ تا ۲۰

سه‌شنبه

۱۴ تا ۲۰

چهارشنبه

۱۴ تا ۲۰

پنجشنبه

۱۴ تا ۲۰

  زبان و گویش های مرکز مشاوره بهارا

فارسی، سیستانی و بلوچی

  نظرات در مورد مرکز مشاوره بهارا

٪100 مرکز مشاوره بهارا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       مرکز مشاوره بهارا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از مرکز مشاوره بهارا نوبت بگیرم؟


آیا مرکز مشاوره بهارا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به مرکز مشاوره بهارا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا مرکز مشاوره بهارا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با مرکز مشاوره بهارا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از مرکز مشاوره بهارا اینترنتی نوبت بگیرم؟

بله، نوبت دهی اینترنتی مرکز مشاوره بهارا در میهن پزشک فعال می باشد و هم اکنون میتوانید به سادگی نوبت بگیرید.

هزینه ویزیت مرکز مشاوره بهارا چقدر است؟

هزینه ویزیت مرکز مشاوره بهارا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل مرکز مشاوره بهارا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا مرکز مشاوره بهارا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل مرکز مشاوره بهارا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت مرکز مشاوره بهارا چیست؟

مرکز مشاوره بهارا در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به مرکز مشاوره بهارا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از مرکز مشاوره بهارا دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران مرکز مشاوره بهارا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار مرکز مشاوره بهارا را ارزیابی و 1199 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از مرکز مشاوره بهارا رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران مرکز مشاوره بهارا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.