انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس  نگین خالقی

نگین خالقی

متخصص تغذیه

متخصص تغذیه و تناسب اندام
٪100 رضایت (760 کاربر)

اطلاعات نگین خالقی

آدرس: زنجان، سعدی وسط، روبه روی مخابرات، کوچه آزمایشگاه بوعلی، ساختمان زرتشت، طبقه4، واحد 404
تلفن: 02433334721

دریافت نوبت تلفنی

  درباره نگین خالقی

نگین خالقی از متخصصین تغذیه خوب شهر زنجان هستند. آدرس نگین خالقی زنجان، سعدی وسط، روبه روی مخابرات، کوچه آزمایشگاه بوعلی، ساختمان زرتشت، طبقه4، واحد 404 و تلفن تماس 02433334721 میباشد. نوبت دهی نگین خالقی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. نگین خالقی خدمات بسیاری همچون ارائه برنامه غذایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات نگین خالقی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ت-7860
  اینستاگرام نگین خالقی
  نگین خالقی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از نگین خالقی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران نگین خالقی


  توضیحات نگین خالقی

مشاوره تخصصی تغذیه و تناسب اندام

مجهز به به‌روزترین دستگاه های لاغری موضعی دنیا

رژیم درمانی بیماریها: چاقی، لاغری، دیابت، فشارخون بالا، چربی خون بالا، تنبلی تخمدان، بیماریهای کلیوی، گوارشی، کبدی و...

  نظرات در مورد نگین خالقی

٪100 نگین خالقی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       نگین خالقی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از نگین خالقی نوبت بگیرم؟


آیا نگین خالقی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به نگین خالقی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا نگین خالقی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با نگین خالقی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از نگین خالقی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی نگین خالقی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت نگین خالقی چقدر است؟

هزینه ویزیت نگین خالقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل نگین خالقی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا نگین خالقی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل نگین خالقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت نگین خالقی چیست؟

نگین خالقی در شاخه متخصص تغذیه فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص تغذیه بهتر است بدانید صرف نظر از وزن و گرفتن رژیم چاقی یا لاغری در موارد مختلفی لازم است به متخصص تغذیه مراجعه کنیم. مواردی که با دیدن آن‌ها شما باید به متخصص تغذیه مراجعه کنید عبارتند از: هنگامی که شکم شما به صورت منظم کار نکند. در این مواقع شما باید حتما به متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر در هنگام مصرف لبنیات دچار دل درد، دل پیچه و یا نفخ می‌شوید بهتر است به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر دچار سوزش و یا رفلکس معده هستید با مراجعه به متخصص و دریافت یک رژیم غذایی می‌توانید به سوزش معده خود پایان دهید. اگر دچار کاهش یا افزایش شدید و ناگهانی اشتها شدید حتما به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر قصد بارداری دارید بهتر است به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید تا بدن خود را برای داشتن سالم ترین دوران بارداری آماده کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به نگین خالقی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از نگین خالقی دریافت کنید ارائه برنامه غذایی و ... میباشد.

بیماران نگین خالقی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار نگین خالقی را ارزیابی و 760 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از نگین خالقی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران نگین خالقی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.