انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات فرهاد پاریاو

آدرس: ارومیه خیابان حسنی برج آسمان طبقه7 واحد704
تلفن: 09302496389

دریافت نوبت تلفنی

  درباره فرهاد پاریاو

فرهاد پاریاو از کاردرمانی های خوب شهر ارومیه هستند. آدرس فرهاد پاریاو ارومیه خیابان حسنی برج آسمان طبقه7 واحد704 و تلفن تماس 09302496389 میباشد. نوبت دهی فرهاد پاریاو در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. فرهاد پاریاو خدمات بسیاری همچون ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات فرهاد پاریاو به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 1509

فرهاد پاریاو امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از فرهاد پاریاو رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران فرهاد پاریاو


  نظرات در مورد فرهاد پاریاو

٪100 فرهاد پاریاو را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       فرهاد پاریاو را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از فرهاد پاریاو نوبت بگیرم؟


آیا فرهاد پاریاو بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به فرهاد پاریاو مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا فرهاد پاریاو بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با فرهاد پاریاو تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از فرهاد پاریاو اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی فرهاد پاریاو در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت فرهاد پاریاو چقدر است؟

هزینه ویزیت فرهاد پاریاو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرهاد پاریاو در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا فرهاد پاریاو سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل فرهاد پاریاو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت فرهاد پاریاو چیست؟

فرهاد پاریاو در شاخه کاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با کاردرمانی بهتر است بدانید کار درمانی از جمله زیر شاخه‌های رشته توانبخشی است که رویکرد های درمانی را در ۳ سطح -جسم ، ذهن، روان- در قالب فعالیت هدفمند و معنادار ارائه می دهد. به عبارتی در کاردرمانی به وسیله کار و فعالیت درمان می‌شوید. یک کاردرمانگر بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی و تاثیرات جانبی یک بیماری بر روی زندگی فردی و اجتماعی بیمار تمرکز می‌کند و با ارائه تکنیک‌های درمانی فرد را از وابستگی خارج و به سمت زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه سوق می‌دهد.

برای چه خدماتی میتوانم به فرهاد پاریاو مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از فرهاد پاریاو دریافت کنید ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و ... میباشد.

بیماران فرهاد پاریاو را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار فرهاد پاریاو را ارزیابی و 229 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از فرهاد پاریاو رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران فرهاد پاریاو هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.