انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات گفتاردرمانی آوا

آدرس: شوشتر_خیابان امام_ضلع غربی_روبرو مسجد جزایری_جنب چادر عفاف_طبقه دوم
تلفن: 09168291084

دریافت نوبت تلفنی

گفتاردرمانی آوا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از گفتاردرمانی آوا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران گفتاردرمانی آوا


  توضیحات گفتاردرمانی آوا

جهت رزرو نوبت لطفا صبح و بعد از ظهر با شماره همراه ۰۹۱۶۸۲۹۱۰۸۴ تماس بگیرید

حضور در مطب لطفا با نوبت قبلی باشد

ادرس اینستاگرام

@goftardarmani_shomalnasab

  نظرات در مورد گفتاردرمانی آوا

٪100 گفتاردرمانی آوا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       گفتاردرمانی آوا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از گفتاردرمانی آوا نوبت بگیرم؟


آیا گفتاردرمانی آوا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به گفتاردرمانی آوا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا گفتاردرمانی آوا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با گفتاردرمانی آوا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از گفتاردرمانی آوا اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی گفتاردرمانی آوا در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت گفتاردرمانی آوا چقدر است؟

هزینه ویزیت گفتاردرمانی آوا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل گفتاردرمانی آوا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا گفتاردرمانی آوا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل گفتاردرمانی آوا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت گفتاردرمانی آوا چیست؟

گفتاردرمانی آوا در شاخه گفتاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به گفتاردرمانی آوا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از گفتاردرمانی آوا دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران گفتاردرمانی آوا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار گفتاردرمانی آوا را ارزیابی و 397 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از گفتاردرمانی آوا رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران گفتاردرمانی آوا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.