انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات مهین صمدی نیا

آدرس: ایلام، بلوار سیدالشهدا
تلفن: ۰۹۹۲۰۳۸۲۵۱۰

دریافت نوبت تلفنی

  درباره مهین صمدی نیا

مهین صمدی نیا از گفتاردرمانی های خوب شهر ایلام هستند. آدرس مهین صمدی نیا ایلام، بلوار سیدالشهدا و تلفن تماس ۰۹۹۲۰۳۸۲۵۱۰ میباشد. نوبت دهی مهین صمدی نیا در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. مهین صمدی نیا خدمات بسیاری همچون شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات مهین صمدی نیا به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : گ-۲۱۹۰
  مهین صمدی نیا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از مهین صمدی نیا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران مهین صمدی نیا


  توضیحات مهین صمدی نیا

دارای مجوز رسمی از سازمان نظام پزشکی

دارای ۳ سال سابقه تدریس بالینی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

  آدرس های دیگر مهین صمدی نیا

ایلام، بلوار سیدالشهدا (کلینیک گفتاردرمانی)
شماره تماس : ‎09188020198

  روزهای کاری مهین صمدی نیا

شنبه

دوشنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد مهین صمدی نیا

٪100 مهین صمدی نیا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       مهین صمدی نیا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از مهین صمدی نیا نوبت بگیرم؟


آیا مهین صمدی نیا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به مهین صمدی نیا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا مهین صمدی نیا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با مهین صمدی نیا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از مهین صمدی نیا اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی مهین صمدی نیا در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت مهین صمدی نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت مهین صمدی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهین صمدی نیا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا مهین صمدی نیا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل مهین صمدی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت مهین صمدی نیا چیست؟

مهین صمدی نیا در شاخه گفتاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به مهین صمدی نیا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از مهین صمدی نیا دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران مهین صمدی نیا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار مهین صمدی نیا را ارزیابی و 351 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از مهین صمدی نیا رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران مهین صمدی نیا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.