انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مریم خان احمدلو

آدرس : اهواز کیانپارس خیابان پهلوان شرقی نرسیده به اردیبهشت مجتمع شفا طبقه هفتم
تلفن : 09169163221

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مریم خان احمدلو امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مریم خان احمدلو رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مریم خان احمدلو


  روزهای کاری دکتر مریم خان احمدلو

شنبه

17-21

یکشنبه

17-21

دوشنبه

17-21

سه‌شنبه

17-21

پنجشنبه

17-21

  توضیحات دکتر مریم خان احمدلو

#نازایی

#جراحی ترمیمی زنان

#عفونت مزمن 

#تنبلی تخمدان

#لاپاراسکوپی و هیسترکتومی

#لیزر تخصصی زنان

#درمان زگیل و تبخال تناسلی

  درباره دکتر مریم خان احمدلو

دکتر مریم خان احمدلو جراح عمومی هستند. مطب دکتر مریم خان احمدلو در شهر اهواز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مریم خان احمدلو در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مریم خان احمدلو درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مریم خان احمدلو جراح عمومی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مریم خان احمدلو تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مریم خان احمدلو را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 113246
  اینستاگرام دکتر مریم خان احمدلو

  نظرات در مورد دکتر مریم خان احمدلو

٪100 دکتر مریم خان احمدلو را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مریم خان احمدلو را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مریم خان احمدلو نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مریم خان احمدلو بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مریم خان احمدلو مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مریم خان احمدلو بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مریم خان احمدلو تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مریم خان احمدلو اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مریم خان احمدلو میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم خان احمدلو میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مریم خان احمدلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم خان احمدلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خان احمدلو در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مریم خان احمدلو سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خان احمدلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مریم خان احمدلو چیست؟

دکتر مریم خان احمدلو جراح عمومی میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح عمومی بهتر است بدانید متخصصین جراحی عمومی از این سبب عمومی نامیده می‌شوند که قادر به جراحی همه اعضای بدن می‌باشند. در مواقعی که بیماران تصادفی و تهدید کننده حیات وجود داشته باشند این جراحان می‌توانند جراحی ارتوپدی، زنان، اورولوژی و در مواردی جراحی مغز و اعصاب انجام دهند. جراحی عمومی تنها رشته تخصصی جراحی است که با همه اصول جراحی آشنایی دارد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مریم خان احمدلو مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مریم خان احمدلو دریافت کنید جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر مریم خان احمدلو را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مریم خان احمدلو را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مریم خان احمدلو رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مریم خان احمدلو هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست