آدرس مطب و تلفن دکتر های ایران

تبلیغات اینترنتی در میهن پزشک

اگر به دنبال تبلیغات اینترنتی در زمینه پزشکی هستید، میهن پزشک به شما کمک می کند تا با بیشترین بازدهی و اطلاع رسانی هدفمند، تبلیغات خود را در سطح اینترنت شروع کنید. برای بازدهی بیشتر میهن پزشک فقط تبلیغات پزشکی و مرتبط پزشکی را در سایت نمایش می دهد. میهن پزشک با بیش از ۵ سال سابقه پربیننده ترین سایت معرفی پزشک ایران می باشد.

عضویت و ثبت صفحه اختصاصی در میهن پزشک

پزشکان و مراکز درمانی می توانند با عضویت در سامانه میهن پزشک صفحه اختصاصی خود را در سایت میهن پزشک ثبت کنند. توجه داشته باشید عضویت در سامانه میهن پزشک مشمول پرداخت حق عضویت می باشد. عضویت در سامانه میهن پزشک >

تبلیغات بنری در میهن پزشک و اپلیکیشن موبایل

پزشکان، مراکز درمانی و شرکت های مرتبط پزشکی می توانند بنر تبلیغاتی خود را در تمامی صفحات میهن پزشک به نمایش بگذارند. جهت اطلاع از تعرفه تبلیغات در سایت میهن پزشک لطفا از طریق روش های تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

مشاوره و رزرو تبلیغات

email_c  ایمیل  :  contact@mihanpezeshk.com

  تلفن پشتیبانی : ۰۹۳۶۴۷۹۱۵۹۷   (پاسخگویی فقط در روزهای کاری از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر می باشد)

جهت مشاوره با تیم تبلیغات میهن پزشک لطفا فرم زیر را با حداکثر اطلاعات پر کنید تا در نزدیکترین زمان اداری با شما تماس بگیریم.

  • اگر قصد دارید وب سایت خود را تبلیغ کنید آدرس آن را بنویسید.Security کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است


© 2017