آدرس مطب و تلفن دکتر های ایران

تبلیغات اینترنتی در میهن پزشگ

میهن پزشک با بیش از ۵ سال فعالیت و ۴۵۰۰ پزشک و مرکزدرمانی عضو پربیننده و بزرگترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان و مراکز درمانی در ایران با بیش از یک میلیون بازدید ماهیانه می باشد. میهن پزشک در سال ۱۳۹۰ راه انداری و فعالیت خود را آغاز کرد. هدف میهن پزشک راه اندازی سایت پزشکی جامع با تمامی اطلاعات و سرویس های آنلاین ممکن بوده و در این شاخه فعالیت میکند.

پزشکان و مراکز درمانی جهت عضویت در فهرست سایت باید از صفحه ثبت نام پزشکان اقدام کنند. عضوهای فعلی نیز می توانند با رفتن به صفحه ویژه کردن صفحه (نبردبان) صفحه خود را به حالت ویژه دربیاورید.

تبلیغات بنری; چرا میهن پزشک ؟

بیش از ۹۸% بازدید کنندگان سایت میهن پزشک برای پیدا کردن پزشک به سایت مراجعه می کنند بنابراین تبلیغات پزشکان مقابل افرادی است که همین الان جویای دکتر خوب هستند و بازدهی تبلیغ در میهن پزشک با سایت های دیگر که به ظاهر بازدید کننده بیشتری دارند (مثل مجلات اینترنتی و سلامت) که ۹۰% بازدید آن سایت ها برای پزشکان بیهوده است بسیار بیشتر است.

بسته های تبلیغاتی بنری (بیلبورد پزشکان)

رزرو تبلیغات بنری (بیلبورد پزشکان)

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، میهن پزشک بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

توجه داشته باشید تبلیغات بنری در صفحه اختصاصی پزشکان و مراکز درمانی نمایش داده نمی شود و به غیر از این صفحات بنرهای تبلیغاتی در تمامی صفحات وب سایت نمایش داده می شود.

ابعاد بنر (پیکسل) مدت نمایش درصد نمایش محل نمایش طراحی بنر قیمت (تومان)
300x100 ۱ ماه %۱۰۰ جایگاه A - کنار سایت رایگان ۴۰۰/۰۰۰
940x60 ۱ ماه %۱۰۰ جایگاه Z - بالای سایت رایگان ۶۰۰/۰۰۰

جهت رزرو آگهی با ایمیل contact@mihanpezeshk.com تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید.

مشاوره با میهن پزشک

جهت مشاوره و رزرو تبلیغات در سایت میهن پزشک لطفا فرم زیر را با حداکثر اطلاعات پر کنید.

  • اگر قصد دارید وب سایت خود را تبلیغ کنید آدرس آن را بنویسید.Security کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است


© 2017