انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
لیست دندانپزشک خوب در تهران

دندانپزشکی در تهراندندانپزشکی به عنوان یک شاخه حیاتی از علوم پزشکی، به تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ها و مشکلات مرتبط با دندان‌ها، لثه‌ها و دهان می‌پردازد. این رشته بسیار گسترده و متنوع است و شامل تخصص‌های مختلفی مانند دندانپزشکی اطفال، ارتودنسی، جراحی دهان و فک، ایمپلنتولوژی، ریشه کشی، زیبایی دندان و سایر تخصص‌ها می‌شود.

 

بهترین دندانپزشک های تهران را به شما معرفی میکنیم:

عکس دکتر فرشید رفیعی
دکتر فرشید رفیعی
٪100 رضایت (1432)
دندانپزشک
عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا و دارای مسترشیپ اندو پی

عکس دکتر بهاره طبرسی
دکتر بهاره طبرسی
٪100 رضایت (9861)
متخصص درمان ریشه دندان
کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر طبرسی

عکس دکتر پرستو ایران پرور
دکتر پرستو ایران پرور
٪100 رضایت (5844)
متخصص دندانپزشکی اطفال
دارای بورد تخصصی

عکس دکتر صدیقه مظفر
دکتر صدیقه مظفر
٪100 رضایت (44056)
متخصص دندانپزشکی اطفال
فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی ( آرام بخشی و بیهوشی )

عکس دکتر مژگان آزادخواه
دکتر مژگان آزادخواه
٪100 رضایت (2274)
دندانپزشک
فلوشیپ ایمپلنت از آلمان

عکس دکتر شهره زهرائی
دکتر شهره زهرائی
٪100 رضایت (1887)
متخصص دندانپزشکی اطفال

عکس دکتر نرگس محمدی خوشرو
دکتر نرگس محمدی خوشرو
٪100 رضایت (4304)
متخصص دندانپزشکی ترمیمی
فوق تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

عکس دکتر محمد یزدی زاده
دکتر محمد یزدی زاده
٪100 رضایت (4216)
دندانپزشک

برخی از خدمات تخصصی:

ایمپلنت دندان
روکش دندان
طراحی لبخند

عکس دکتر نوید احمدی
دکتر نوید احمدی
٪100 رضایت (5789)
متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی

برخی از خدمات تخصصی:

لمینت دندان
طراحی لبخند
روکش دندان

عکس دکتر مسعود داودیان
دکتر مسعود داودیان
٪100 رضایت (13993)
متخصص ارتودنسی

نوبت دهی دندانپزشک خوب در تهران - لیست دندانپزشکان تهران - متخصص ایمپلنت در تهران - بهترین دندانپزشک تهران - لمینت دندان در تهران - مطب دندانپزشکی تهران - متخصص عصب کشی و ترمیم دندان در تهران - کلینیک دندانپزشکی تهران - متخصص ارتودنسی - ارتودنسی بدون سیم - بهترین دندانپزشک زیبایی و ایمپلنت در تهران - پروتزهای ثابت و متحرک دندانی و فکی در تهران- مرتب سازی دندانها - ترمیم و زیبایی دندان - ایمپلنت ارزان - کامپوزیت - لامینت

 

دندانپزشکی یک رشته بسیار گسترده است که شامل تخصص‌ها و خدمات متعددی است. از دندانپزشکان عمومی که مراقبت‌های اولیه را انجام می‌دهند تا دندانپزشکان اطفال، ارتودنسیست‌ها و دندانپزشکان زیبایی، هر یک به نحوه‌ای به بخش خاصی از دندانپزشکی متمرکز شده‌اند. کلینیک‌های دندانپزشکی نیز به عنوان مکان‌های ارائه خدمات حرفه‌ای و متناسب با تخصص‌های مختلف درمانی، به بیماران امکان می‌دهند تا به راحتی به خدمات دندانپزشکی مناسبی دسترسی داشته باشند.

 

دندانپزشکی عمومی: دندانپزشک عمومی معمولاً اولین مرحله در مراقبت‌های دندانپزشکی است. این دندانپزشکان مسئول تشخیص و درمان بیماری‌ها و مشکلات مرتبط با دندان‌ها و لثه‌ها هستند. آن‌ها می‌توانند عملیات پاکسازی و سرعت‌دهی به دندان‌ها را انجام داده و در صورت نیاز، برای برخی از روش‌های درمانی مانند جراحی کوچک و ریشه کشی ارجاع دهند.

 

دندانپزشکی اطفال: دندانپزشکی اطفال به تخصصی بودن درمان و مراقبت از دندان‌ها و فک‌های کودکان تا سن ۱۸ سال اشاره دارد. این تخصص‌ها در جهت حفظ سلامت دندان‌های کودکان، آموزش بهداشت دهان و ایجاد روابط مثبت با دندانپزشک برای کودکان می‌باشد. آن‌ها برای تشخیص و درمان مشکلات مانند روزنه‌های پاره شده، لثه‌های التهابی و تسوس دندان‌ها تخصص دارند.

 

ارتودنسی: ارتودنسی به درمان و اصلاح مشکلات مرتبط با ترازوی دندان‌ها و فک‌ها می‌پردازد. ارتودنسیست‌ها با استفاده از ابزارها و دستگاه‌های خاص، تلاش می‌کنند تا دندان‌ها را به صورت صحیح و هماهنگ در فک‌ها قرار دهند. این متخصصان می‌توانند مشکلاتی مانند ترازوی نامناسب دندان‌ها، فک‌های عقب‌کشیده یا بیش‌جلو، تلفنی بودن فک‌ها و ترکیبی از این مسائل را مورد درمان قرار دهند.

 

دندانپزشکی زیبایی: دندانپزشکی زیبایی به بهبود ظاهر و زیبایی دندان‌ها می‌پردازد. این شاخه از دندانپزشکی شامل فرآیندهایی مانند ترمیم‌های رنگی، لمینت‌ها، وایتنینگ (سفید کردن دندان‌ها) و اصلاح شکل و موقعیت دندان‌ها می‌باشد. هدف اصلی این تخصص افزایش اعتماد به نفس بیماران و بهبود ظاهر کلی دندان‌ها و لبخند است.

 

کلینیک‌های دندانپزشکی: در کلینیک‌های دندانپزشکی، اغلب چندین مدل دندانپزشک متخصص فعالیت می‌کنند. این کلینیک‌ها می‌توانند شامل دندانپزشکان عمومی، دندانپزشکان اطفال، ارتودنسیست‌ها، دندانپزشکان جراح، دندانپزشکان ایمپلنتولوژی، دندانپزشکان زیبایی و سایر تخصص‌ها باشند. هدف ازمینه‌های مختلف درمانی و تخصصی را پوشش داده و به بیماران ارائه خدمات متناسب با نیازهایشان می‌دهند. این گونه کلینیک‌ها با تیم‌های متخصص و مجهز به تجهیزات پیشرفته، برای ارائه بهترین مراقبت‌های دندانپزشکی برای بیماران خود فعالیت می‌کنند.

لیست دندانپزشک خوب در تهران