انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات محمدعلی نایب پور

آدرس: خیابان طالقانی نبش آفرینش مجتمع دکتر بساق زاده طبقه اول گفتاردرمانی سخن
تلفن: 09377417007

دریافت نوبت تلفنی

  درباره محمدعلی نایب پور

محمدعلی نایب پور از گفتاردرمانی های خوب شهر دزفول هستند. آدرس محمدعلی نایب پور خیابان طالقانی نبش آفرینش مجتمع دکتر بساق زاده طبقه اول گفتاردرمانی سخن و تلفن تماس 09377417007 میباشد. نوبت دهی محمدعلی نایب پور در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. محمدعلی نایب پور خدمات بسیاری همچون شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات محمدعلی نایب پور به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 2718
  اینستاگرام محمدعلی نایب پور

محمدعلی نایب پور امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از محمدعلی نایب پور رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران محمدعلی نایب پور


  روزهای کاری محمدعلی نایب پور

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد محمدعلی نایب پور

٪100 محمدعلی نایب پور را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       محمدعلی نایب پور را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از محمدعلی نایب پور نوبت بگیرم؟


آیا محمدعلی نایب پور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به محمدعلی نایب پور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا محمدعلی نایب پور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با محمدعلی نایب پور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از محمدعلی نایب پور اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی محمدعلی نایب پور در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت محمدعلی نایب پور چقدر است؟

هزینه ویزیت محمدعلی نایب پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمدعلی نایب پور در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا محمدعلی نایب پور سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل محمدعلی نایب پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت محمدعلی نایب پور چیست؟

محمدعلی نایب پور در شاخه گفتاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به محمدعلی نایب پور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از محمدعلی نایب پور دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران محمدعلی نایب پور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار محمدعلی نایب پور را ارزیابی و 338 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از محمدعلی نایب پور رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران محمدعلی نایب پور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.