انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز

درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز

ترک اعتیاد

٪100 رضایت (2197 کاربر)

اطلاعات درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز

آدرس: تبریز خیابان 17 شهریور جدید مابین شریعتی و طالقانی نرسیده به کوچه مدرس
تلفن: 04135549007

دریافت نوبت تلفنی

درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز


  نظرات در مورد درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز

٪100 درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز نوبت بگیرم؟


آیا درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز چقدر است؟

هزینه ویزیت درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز چیست؟

درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز در شاخه ترک اعتیاد فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با ترک اعتیاد بهتر است بدانید ترک اعتیاد به مواد مخدر به روند درمان روانی یا پزشکی اعتیاد به مواد مخدر مانند تریاک، هروئین، کوکائین، برخی داروها و الکل اطلاق می‌شود. مراکز ترک اعتیاد به روند ترک و درمان روانی بیماران کمک بسیاری می کند

برای چه خدماتی میتوانم به درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز دریافت کنید ارائه خدمات ترک اعتیاد به صورت بستری و سرپایی و ... میباشد.

بیماران درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز را ارزیابی و 2197 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.