انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات حسن رحمتی

آدرس: چالوس کمربندی شهید یاسرزندی نبش ورودی رستم آباد جنب تعمیرگاه میثم رضوی
تلفن: 01152292491___09113937053

دریافت نوبت تلفنی

  درباره حسن رحمتی

حسن رحمتی از دکترهای روانشناس خوب شهر چالوس هستند. آدرس حسن رحمتی چالوس کمربندی شهید یاسرزندی نبش ورودی رستم آباد جنب تعمیرگاه میثم رضوی و تلفن تماس 01152292491___09113937053 میباشد. نوبت دهی حسن رحمتی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. حسن رحمتی خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات حسن رحمتی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 39720
  اینستاگرام حسن رحمتی
  حسن رحمتی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از حسن رحمتی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران حسن رحمتی


  نظرات در مورد حسن رحمتی

٪100 حسن رحمتی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       حسن رحمتی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از حسن رحمتی نوبت بگیرم؟


آیا حسن رحمتی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به حسن رحمتی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا حسن رحمتی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با حسن رحمتی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از حسن رحمتی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی حسن رحمتی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت حسن رحمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت حسن رحمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل حسن رحمتی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا حسن رحمتی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل حسن رحمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت حسن رحمتی چیست؟

حسن رحمتی در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به حسن رحمتی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از حسن رحمتی دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران حسن رحمتی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار حسن رحمتی را ارزیابی و 271 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از حسن رحمتی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران حسن رحمتی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.