انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مانا احمدیان

آدرس : اصفهان ، خیابان شمس ابادی ، کوچه کنار بیمارستان سینا ، بن بست شهریار ، ساختمان مجید ، واحد ۳۴
تلفن : 09162293825

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مانا احمدیان امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مانا احمدیان رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مانا احمدیان


  روزهای کاری دکتر مانا احمدیان

شنبه

16-20

یکشنبه

16-20

سه‌شنبه

16-20

پنجشنبه

10-13

  درباره دکتر مانا احمدیان

دکتر مانا احمدیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر مانا احمدیان در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مانا احمدیان در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مانا احمدیان درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مانا احمدیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مانا احمدیان تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مانا احمدیان را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 128489

  نظرات در مورد دکتر مانا احمدیان

٪100 دکتر مانا احمدیان را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مانا احمدیان را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مانا احمدیان نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مانا احمدیان بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مانا احمدیان مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مانا احمدیان بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مانا احمدیان تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مانا احمدیان اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مانا احمدیان میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مانا احمدیان میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مانا احمدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مانا احمدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مانا احمدیان در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مانا احمدیان سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مانا احمدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مانا احمدیان چیست؟

دکتر مانا احمدیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بهتر است بدانید بسیاری از بیماری‌ها هستند که بر مغز و توانایی آن در کنترل بدن تأثیر می‌گذارد. هنگامی که مغز شما آسیب دیده است، می‌تواند بر روی بسیاری از عملکردهای بدن، از جمله حافظه و حتی شخصیت شما تأثیر بگذارد. اختلالات مغزی شامل هر گونه شرایط یا معلولیتی است که بر مغز شما تأثیر می‌گذارد. برخی از بیماری های مغز و اعصاب مزمن، پیشرفته و یا تهدید کننده زندگی هستند، در حالی که بعضی دیگر شرایط قابل کنترل دارند که افراد مبتلا می‌تواند روند طبیعی زندگی خود را با آن داشته باشند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مانا احمدیان مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مانا احمدیان دریافت کنید درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، تونل کارپال، اختلالات اضطرابی، گیلن باره، میاستنی گراویس، الزایمر، پارکینسون، سکته مغزی، اختلالات هشیاری، افسردگی، سردرد میگرنی، حملات پانیک،انواع وسواس، مشکلات خواب، وزوزگوش، سکته مغزی، اختلال بایپولار و اسکیزوفرنی و ... میباشد.

بیماران دکتر مانا احمدیان را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مانا احمدیان را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مانا احمدیان رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مانا احمدیان هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست