انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فرحناز قیاسی

آدرس: همدان، ابتدای جهانما جنب باشگاه تختی ساختمان ایرانمهر طبقه ۳ واحد ۱۰
تلفن: 08138236524

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فرحناز قیاسی

دکتر فرحناز قیاسی از روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) خوب شهر همدان هستند. آدرس دکتر فرحناز قیاسی همدان، ابتدای جهانما جنب باشگاه تختی ساختمان ایرانمهر طبقه ۳ واحد ۱۰ و تلفن تماس 08138236524 میباشد. نوبت دهی دکتر فرحناز قیاسی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فرحناز قیاسی خدمات بسیاری همچون روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فرحناز قیاسی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 88516

دکتر فرحناز قیاسی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فرحناز قیاسی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فرحناز قیاسی


  نظرات در مورد دکتر فرحناز قیاسی

٪100 دکتر فرحناز قیاسی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فرحناز قیاسی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فرحناز قیاسی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فرحناز قیاسی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فرحناز قیاسی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فرحناز قیاسی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فرحناز قیاسی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فرحناز قیاسی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فرحناز قیاسی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فرحناز قیاسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرحناز قیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز قیاسی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فرحناز قیاسی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز قیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فرحناز قیاسی چیست؟

دکتر فرحناز قیاسی در شاخه متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فرحناز قیاسی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فرحناز قیاسی دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر فرحناز قیاسی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فرحناز قیاسی را ارزیابی و 796 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر فرحناز قیاسی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فرحناز قیاسی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.