انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محمد بقایی

آدرس: قزوین سبزه میدان ابتدای فردوسی جنوبی قبل سینما ملت بن بست مینا ساختمان پزشکان آزادی
تلفن: 02833238228

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر محمد بقایی

دکتر محمد بقایی از پزشکان جراح پلاستیک و زیبایی خوب شهر قزوین هستند. آدرس دکتر محمد بقایی قزوین سبزه میدان ابتدای فردوسی جنوبی قبل سینما ملت بن بست مینا ساختمان پزشکان آزادی و تلفن تماس 02833238228 میباشد. نوبت دهی دکتر محمد بقایی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر محمد بقایی خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر محمد بقایی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ۱۰۹۹۱۶۲
  وب سایت شخصی دکتر محمد بقایی
  اینستاگرام دکتر محمد بقایی
  دکتر محمد بقایی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمد بقایی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمد بقایی


  روزهای کاری دکتر محمد بقایی

یکشنبه

۱۷الی ۲۲

دوشنبه

۱۷ الی ۲۱

سه‌شنبه

۱۷الی ۲۱

  نظرات در مورد دکتر محمد بقایی

٪100 دکتر محمد بقایی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محمد بقایی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمد بقایی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمد بقایی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمد بقایی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمد بقایی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمد بقایی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمد بقایی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر محمد بقایی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر محمد بقایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد بقایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بقایی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمد بقایی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بقایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمد بقایی چیست؟

دکتر محمد بقایی در شاخه فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی بهتر است بدانید جراحی پلاستیک، عمل زیبایی، ترمیمی از شاخه های جراحی است که با اصلاح یا ترمیم شکل انسان سروکار دارد. ترمیم کارکردی، ساختاری، و زیبایی هرگونه نقص یا بدشکلی بدن انسان را گویند. جراحی پلاستیک تنها شامل جراحی زیبایی نمی‌شود. جراحی پلاستیک بسیاری از انواع جراحی‌های ترمیمی، جراحی دست، جراحی ریز، و ترمیم سوختگی‌ها را هم شامل می‌شود. اصول جراحی در جراحی پلاستیک بر حفظ عروق، جایگزینی بافت مشابه با مشابه، توجه به مناطق کالبدی، و بهبود زخم با به‌حداقل‌رساندن بافت آسیب‌دیده متمرکز است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمد بقایی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمد بقایی دریافت کنید جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و ... میباشد.

بیماران دکتر محمد بقایی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر محمد بقایی را ارزیابی و 789 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر محمد بقایی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمد بقایی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.