انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر امین حجتی مقدم

آدرس: رفسنجان، بلوار زیتون...ساختمان پزشکان آتیه....طبقه سوم
تلفن: 09136610986

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر امین حجتی مقدم

دکتر امین حجتی مقدم از متخصصین طب سوزنی خوب شهر رفسنجان هستند. آدرس دکتر امین حجتی مقدم رفسنجان، بلوار زیتون...ساختمان پزشکان آتیه....طبقه سوم و تلفن تماس 09136610986 میباشد. نوبت دهی دکتر امین حجتی مقدم در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر امین حجتی مقدم خدمات بسیاری همچون تسکین درد و درمان مشکلات مختلف، انجام حجامت، زالو درمانی، نبض شناسی، غمز، ماساژ درمانی، حجامت چینی، ماکسی باسشن، کاپینگ یا بادکش، کاشت نخ و درمان گیاهی بیماری ها و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر امین حجتی مقدم به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 168925
  اینستاگرام دکتر امین حجتی مقدم

دکتر امین حجتی مقدم امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر امین حجتی مقدم رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر امین حجتی مقدم


  توضیحات دکتر امین حجتی مقدم

دکتر امین حجتی مقدم دارای مدرک طب سوزنی_دکترای پزشکی هستند و پروانه ی رسمی طب سوزنی از سازمان نظام پزشکی کشور دارند.برای کسب اطلاعات در مورد طب سوزنی می توانید پیج اینستاگرام به آدرس dr.hojati_amin را پیگیری کنید

  نظرات در مورد دکتر امین حجتی مقدم

٪100 دکتر امین حجتی مقدم را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر امین حجتی مقدم را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر امین حجتی مقدم نوبت بگیرم؟


آیا دکتر امین حجتی مقدم بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر امین حجتی مقدم مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر امین حجتی مقدم بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر امین حجتی مقدم تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر امین حجتی مقدم اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر امین حجتی مقدم در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر امین حجتی مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین حجتی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین حجتی مقدم در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر امین حجتی مقدم سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر امین حجتی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر امین حجتی مقدم چیست؟

دکتر امین حجتی مقدم در شاخه طب سوزنی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با طب سوزنی بهتر است بدانید طب سوزنی یا سوزن درمانی که به زبان چینی به آن ژن جیو (ZHEN JIU) گفته می‌شود مهم‌ترین شاخه طب سنتی چینٰ TCM است که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن که گذرگاه‌های انرژی دانسته می‌شوند باعث تسکین درد یا درمان مشکل خاصی از بیمار می‌شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر امین حجتی مقدم مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر امین حجتی مقدم دریافت کنید تسکین درد و درمان مشکلات مختلف، انجام حجامت، زالو درمانی، نبض شناسی، غمز، ماساژ درمانی، حجامت چینی، ماکسی باسشن، کاپینگ یا بادکش، کاشت نخ و درمان گیاهی بیماری ها و ... میباشد.

بیماران دکتر امین حجتی مقدم را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر امین حجتی مقدم را ارزیابی و 463 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر امین حجتی مقدم رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر امین حجتی مقدم هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.