انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات کلینیک ارتوپدی فنی قدر

آدرس: شهریار-رو به روی بیمارستان سجاد-پاساژ سعدی-طبقه چهار-واحد ۱۱
تلفن: 09126368100/02165553209

دریافت نوبت تلفنی
  کلینیک ارتوپدی فنی قدر امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از کلینیک ارتوپدی فنی قدر رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران کلینیک ارتوپدی فنی قدر


  توضیحات کلینیک ارتوپدی فنی قدر

سازنده ی انواع کفش و کفی طبق اسکن پا٬کمربندها و زانوبندهای تخصصی،اندام مصنوعی و….

واقع در شهریار📍

  نظرات در مورد کلینیک ارتوپدی فنی قدر

٪100 کلینیک ارتوپدی فنی قدر را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       کلینیک ارتوپدی فنی قدر را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از کلینیک ارتوپدی فنی قدر نوبت بگیرم؟


آیا کلینیک ارتوپدی فنی قدر بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به کلینیک ارتوپدی فنی قدر مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا کلینیک ارتوپدی فنی قدر بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با کلینیک ارتوپدی فنی قدر تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از کلینیک ارتوپدی فنی قدر اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی کلینیک ارتوپدی فنی قدر در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت کلینیک ارتوپدی فنی قدر چقدر است؟

هزینه ویزیت کلینیک ارتوپدی فنی قدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل کلینیک ارتوپدی فنی قدر در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا کلینیک ارتوپدی فنی قدر سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل کلینیک ارتوپدی فنی قدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت کلینیک ارتوپدی فنی قدر چیست؟

کلینیک ارتوپدی فنی قدر در شاخه کارشناس ارتز و پروتز (ارتوپدی فنی) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با کارشناس ارتز و پروتز (ارتوپدی فنی) بهتر است بدانید ارتوپدی فنی زیر مجموعه ای از رشته های وابسته به پزشکی است که هدف از آن تولید ارتوز و پروتز و آموزش بیمار برای استفاده از آنها است. کسانی را که در این رشته فعالیت میکنند اگر ارتوز تولید میکنند ارتوتیست Orthotist و در صورتیکه پروتز یا اندام مصنوعی میسارند پراستتیست Prosthetist مینامند. ممکن است یک نفر در هر دو این رشته ها فعالیت داشته باشد.پروتز ها اندام های مصنوعی هستند که برای بیمار ساخته شده و در جای اندام طبیعی از دست رفته گذاشته میشوند. بیماران به علل متفاوتی ممکن است یک اندام یا قسمتی از آن را نداشته باشند.

برای چه خدماتی میتوانم به کلینیک ارتوپدی فنی قدر مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از کلینیک ارتوپدی فنی قدر دریافت کنید ساخت تخصصی انواع دست وپای مصنوعی پیشرفته، طراحی و ساخت انواع ارتز های اندام فوقانی، اسپلینت های دست و انگشتان، ساخت انواع کمربند برای درمان کمر درد و دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران کلینیک ارتوپدی فنی قدر را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار کلینیک ارتوپدی فنی قدر را ارزیابی و 342 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از کلینیک ارتوپدی فنی قدر رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران کلینیک ارتوپدی فنی قدر هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.