انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر علی صیدی

آدرس : تبریز خیابان 17 شهریور جدید مابین شریعتی و طالقانی نرسیده به کوچه مدرس - ساختمان شفا طبقه اول
تلفن : 04135549007 - 04135549005 - 04135536812 - 04135536813

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر علی صیدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر علی صیدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر علی صیدی


  سوابق و افتخارات دکتر علی صیدی

سابقه بیش از 20 سال آموزش ، تجربه و تحقیق و درمان انواع اختلالات روانپزشکی ، درمانهای اعتیاد به انواع مواد مخدر ، محرک ، توهم زا ، الکل ، سیگار ، اعتیاد به داروهای ارامبخش و خواب آور و ... سابقه افتتاح و راه اندازی اولین درمانگاه سرپائی آموزشی و درمانی اعتیاد در بیمارستان آموزشی و درمانی رازی تبریز و نیز افتتاح و راه اندازی بخشهای آموزشی و درمانی بستری معتادین مردانه و زنانه در مرکز اموزشی و درمانی رازی تبریزو سابقه مدیریتی ، اموزشی و درمانی طولانی در بخش های فوق الذکر درمانگاه

  آدرس های دیگر دکتر علی صیدی

تبریز جاده ائل گلی جنب بیمارستان شهدا (بیمارستان و مرکز آموزش و درمانی روانپزشکی رازی تبریز)
شماره تماس : 04133804486-90

  روزهای کاری دکتر علی صیدی

شنبه

5 تا 9 بعد از ظهر

یکشنبه

5 تا 9 بعد از ظهر

دوشنبه

5 تا 9 بعد از ظهر

سه‌شنبه

5 تا 9 بعد از ظهر

چهارشنبه

5 تا 9 بعد از ظهر

  زبان و گویش های دکتر علی صیدی

فارسی و ترکی

  درباره دکتر علی صیدی

دکتر علی صیدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) هستند. مطب دکتر علی صیدی در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر علی صیدی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر علی صیدی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی صیدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر علی صیدی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر علی صیدی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 70448

  نظرات در مورد دکتر علی صیدی

٪100 دکتر علی صیدی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر علی صیدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علی صیدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علی صیدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علی صیدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر علی صیدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر علی صیدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر علی صیدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر علی صیدی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر علی صیدی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر علی صیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی صیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی صیدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علی صیدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علی صیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علی صیدی چیست؟

دکتر علی صیدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علی صیدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علی صیدی دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر علی صیدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر علی صیدی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر علی صیدی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر علی صیدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست