انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر علی صیدی

دکتر علی صیدی

متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

شماره نظام : 70448

نوبت درمانگاه تخصصی ترک اعتیاد شفا تبریز

 تبریز خیابان 17 شهریور جدید مابین شریعتی و طالقانی نرسیده به کوچه مدرس - ساختمان شفا طبقه اول

 اولین نوبت آزاد:دوشنبه 7 اسفند ساعت 17:00

نوبت بگیرید

  نظرات در مورد دکتر علی صیدی

3 نظر از مراجعه کنندگان ثبت شده است

ثبت نظر درباره‌ی دکتر علی صیدی
  •    واقعا میگم از ته دلم براش ارزویه سلامتی دارم من چندتا از دوستانم فرستادم پیشش واقعا جوتب گرفتیم خدا وکیلی حرف نداره کارش خدا از این دکترا زیاد کنه ایشالله موفق باشی دکترجان همیشه

       دکتر علی صیدی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار عالی

       دکتر علی صیدی را پیشنهاد می‌کنم

آدرس و تلفن مطب دکتر علی صیدی

آدرس: تبریز خیابان 17 شهریور جدید مابین شریعتی و طالقانی نرسیده به کوچه مدرس - ساختمان شفا طبقه اول
تلفن (ها):

آدرس: تبریز جاده ائل گلی جنب بیمارستان شهدا
تلفن (ها):


  سوابق و افتخارات دکتر علی صیدی

سابقه بیش از 20 سال آموزش ، تجربه و تحقیق و درمان انواع اختلالات روانپزشکی ، درمانهای اعتیاد به انواع مواد مخدر ، محرک ، توهم زا ، الکل ، سیگار ، اعتیاد به داروهای ارامبخش و خواب آور و ... سابقه افتتاح و راه اندازی اولین درمانگاه سرپائی آموزشی و درمانی اعتیاد در بیمارستان آموزشی و درمانی رازی تبریز و نیز افتتاح و راه اندازی بخشهای آموزشی و درمانی بستری معتادین مردانه و زنانه در مرکز اموزشی و درمانی رازی تبریزو سابقه مدیریتی ، اموزشی و درمانی طولانی در بخش های فوق الذکر درمانگاه

  زبان و گویش های دکتر علی صیدی

فارسی و ترکی

  درباره دکتر علی صیدی

دکتر علی صیدی از روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) خوب شهر تبریز هستند. آدرس مطب دکتر علی صیدی تبریز خیابان 17 شهریور جدید مابین شریعتی و طالقانی نرسیده به کوچه مدرس - ساختمان شفا طبقه اول و تلفن مطب 04135549007 میباشد. نوبت دهی دکتر علی صیدی در سامانه میهن پزشک بصورت اینترنتی است. دکتر علی صیدی خدمات بسیاری همچون روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر علی صیدی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.


تجربه بیماران دکتر علی صیدی


  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علی صیدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علی صیدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علی صیدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا میتوانم از دکتر علی صیدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

بله، نوبت دهی اینترنتی دکتر علی صیدی در میهن پزشک فعال می باشد و هم اکنون میتوانید به سادگی نوبت بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر علی صیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی صیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی صیدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علی صیدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علی صیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علی صیدی چیست؟

دکتر علی صیدی در شاخه متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) فعالیت می کند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علی صیدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علی صیدی دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر علی صیدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر علی صیدی را ارزیابی و 2782 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر علی صیدی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر علی صیدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.