انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فاطمه عابدی

آدرس: قم میدان صدوقی ابتدای عطاران ساختمان باران طبقه 4 واحد 9
تلفن: 32920843

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فاطمه عابدی

دکتر فاطمه عابدی از دندانپزشکان متخصص درمان ریشه خوب شهر قم هستند. آدرس دکتر فاطمه عابدی قم میدان صدوقی ابتدای عطاران ساختمان باران طبقه 4 واحد 9 و تلفن تماس 32920843 میباشد. نوبت دهی دکتر فاطمه عابدی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فاطمه عابدی خدمات بسیاری همچون درمان تخصصی ریشه دندان، عصب کشی، درمان دردهای دندانی و درمان کیست و عفونت های فکی و دندانی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فاطمه عابدی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 106121

دکتر فاطمه عابدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فاطمه عابدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فاطمه عابدی


  نظرات در مورد دکتر فاطمه عابدی

٪100 دکتر فاطمه عابدی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فاطمه عابدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فاطمه عابدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فاطمه عابدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فاطمه عابدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فاطمه عابدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فاطمه عابدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فاطمه عابدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فاطمه عابدی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه عابدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه عابدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عابدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فاطمه عابدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عابدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فاطمه عابدی چیست؟

دکتر فاطمه عابدی در شاخه متخصص درمان ریشه دندان فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص درمان ریشه دندان بهتر است بدانید ریشه‌درمانی یا اندودنتیکس یکی تخصص‌های دندان‌پزشکی است.ریشه‌درمانی با مغز دندان (پالپ) و بافت‌های پیرامون ریشه دندان سروکار دارد. اگر برای پالپ دندان مشکلی ایجاد شود باید با عمل درمان ریشه معالجه گردد. علم اندونتیکس بنا به تعریف عبارت است از «شاخه‌ای از علم دندانپزشکی که راجع به ریخت‌شناسی، بحث می‌کند». فیزیولوژی و آسیب‌شناسی پالپ و بافت‌های اطراف ریشه دندان

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فاطمه عابدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فاطمه عابدی دریافت کنید درمان تخصصی ریشه دندان، عصب کشی، درمان دردهای دندانی و درمان کیست و عفونت های فکی و دندانی و ... میباشد.

بیماران دکتر فاطمه عابدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فاطمه عابدی را ارزیابی و 327 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر فاطمه عابدی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فاطمه عابدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.