انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات نشاط سپهوند

آدرس: خرم اباد شهدای شرقی کوچه مخابرات
تلفن: 09905921351

دریافت نوبت تلفنی

  درباره نشاط سپهوند

نشاط سپهوند از گفتاردرمانی های خوب شهر خرم آباد هستند. آدرس نشاط سپهوند خرم اباد شهدای شرقی کوچه مخابرات و تلفن تماس 09905921351 میباشد. نوبت دهی نشاط سپهوند در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. نشاط سپهوند خدمات بسیاری همچون شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات نشاط سپهوند به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : گ_3378
  نشاط سپهوند امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از نشاط سپهوند رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران نشاط سپهوند


  روزهای کاری نشاط سپهوند

شنبه

12 تا 8

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد نشاط سپهوند

٪100 نشاط سپهوند را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       نشاط سپهوند را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از نشاط سپهوند نوبت بگیرم؟


آیا نشاط سپهوند بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به نشاط سپهوند مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا نشاط سپهوند بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با نشاط سپهوند تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از نشاط سپهوند اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی نشاط سپهوند در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت نشاط سپهوند چقدر است؟

هزینه ویزیت نشاط سپهوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل نشاط سپهوند در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا نشاط سپهوند سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل نشاط سپهوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت نشاط سپهوند چیست؟

نشاط سپهوند در شاخه گفتاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به نشاط سپهوند مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از نشاط سپهوند دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران نشاط سپهوند را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار نشاط سپهوند را ارزیابی و 240 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از نشاط سپهوند رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران نشاط سپهوند هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.