انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محمد خمسه

آدرس: تنکابن، خیابان امام، جنب بیمارستان رجایی، ساختمان پزشکان امین، طبقه دوم، وحد 16
تلفن: 01154229067

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر محمد خمسه

دکتر محمد خمسه از دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) خوب شهر تنکابن هستند. آدرس دکتر محمد خمسه تنکابن، خیابان امام، جنب بیمارستان رجایی، ساختمان پزشکان امین، طبقه دوم، وحد 16 و تلفن تماس 01154229067 میباشد. نوبت دهی دکتر محمد خمسه در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر محمد خمسه خدمات بسیاری همچون درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، تونل کارپال، اختلالات اضطرابی، گیلن باره، میاستنی گراویس، الزایمر، پارکینسون، سکته مغزی، اختلالات هشیاری، افسردگی، سردرد میگرنی، حملات پانیک،انواع وسواس، مشکلات خواب، وزوزگوش، سکته مغزی، اختلال بایپولار و اسکیزوفرنی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر محمد خمسه به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 141243

دکتر محمد خمسه امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمد خمسه رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمد خمسه


  روزهای کاری دکتر محمد خمسه

شنبه

16-20

یکشنبه

16-20

دوشنبه

16-20

چهارشنبه

16-20

پنجشنبه

16-20

  نظرات در مورد دکتر محمد خمسه

٪100 دکتر محمد خمسه را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محمد خمسه را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمد خمسه نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمد خمسه بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمد خمسه مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمد خمسه بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمد خمسه تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمد خمسه اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر محمد خمسه در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر محمد خمسه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد خمسه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خمسه در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمد خمسه سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خمسه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمد خمسه چیست؟

دکتر محمد خمسه در شاخه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بهتر است بدانید بسیاری از بیماری‌ها هستند که بر مغز و توانایی آن در کنترل بدن تأثیر می‌گذارد. هنگامی که مغز شما آسیب دیده است، می‌تواند بر روی بسیاری از عملکردهای بدن، از جمله حافظه و حتی شخصیت شما تأثیر بگذارد. اختلالات مغزی شامل هر گونه شرایط یا معلولیتی است که بر مغز شما تأثیر می‌گذارد. برخی از بیماری های مغز و اعصاب مزمن، پیشرفته و یا تهدید کننده زندگی هستند، در حالی که بعضی دیگر شرایط قابل کنترل دارند که افراد مبتلا می‌تواند روند طبیعی زندگی خود را با آن داشته باشند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمد خمسه مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمد خمسه دریافت کنید درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، تونل کارپال، اختلالات اضطرابی، گیلن باره، میاستنی گراویس، الزایمر، پارکینسون، سکته مغزی، اختلالات هشیاری، افسردگی، سردرد میگرنی، حملات پانیک،انواع وسواس، مشکلات خواب، وزوزگوش، سکته مغزی، اختلال بایپولار و اسکیزوفرنی و ... میباشد.

بیماران دکتر محمد خمسه را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر محمد خمسه را ارزیابی و 295 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر محمد خمسه رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمد خمسه هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.